PUBG hala popülerliğini koruyor mu?

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar sadece merak ettiğim için sordum bende yaklaşık 4-5 aydır oynamıyorum. Youtubede dolanırken PUBG nin resmi youtube kanalından paylaştığı güncelleme notlarını görüyorum. Aslında oyun sürekli güncelliğini koruyor. (yeni mekanikler, görseller, silahlar vb.)
Ama eski tadını alamıyorum. En çok özlediğim iste başlangıçtaki jenerik müziği :(

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar sadece merak ettiğim için sordum bende yaklaşık 4-5 aydır oynamıyorum. Youtubede dolanırken PUBG nin resmi youtube kanalından paylaştığı güncelleme notlarını görüyorum. Aslında oyun sürekli güncelliğini koruyor. (yeni mekanikler, görseller, silahlar vb.)
Ama eski tadını alamıyorum. En çok özlediğim iste başlangıçtaki jenerik müziği :(
Oyun güzelde duo falan girmen gerek yoksa oyunda ilk çatışmadan(School,Bootcamp gibi yerden çı ktıktan sonra) oyun bayıyor napsam diye düşünüyorsun.

Belli miktar kemik oyuncusu kalır. Sonra her oyun gibi ona da ilgi azalır. Hele ki gittikçe artan hile ve p2w olayları düşünüldüğünde.
P2w nasıl oluyormuş anlatır mısınız?😀 Parayı pasıp uçaktan atladığınız zaman seviye 3 set, eklentileriyle birlikte M416 ve M24 ile falan mı başlıyoruz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı