PUBG ile PUBG Lite arasındaki fark nedir?

İşletim sistemi
Windows 10

drocco

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gerçekten bilmiyorum öğrenmek amaçlı soruyorum sırayla:

PUBG
PUBG Lite
PUBG Mobile
PUBG emulatör

Bunların arasındaki fark nedir? Yani hepsi aynı Server da mı oynuyor nasıl oluyor bu konuda bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, hepsi Farklı serverlarda mobil olan telefonlar , tabletler vs. için. Lite birazcık daha düşük telefonu, sistemi olanlar için. Normal Pubgyi zaten biliyorsunuzdur. Fakat emulatör hakkında bilgim yok.

PUBG Lite ve PUBG Mobile Lite farklı oyunlardır PUBG Lite PC için bazı özellikleri kırpılmış Steam PUBG olur ve Steam PUBG dışında hepsi ücretsizdir. PUBG Mobile Lite ise bazı özellikleri kırpılmış PUBG Mobile olur. Emülatör ise PUBG Mobile oyununu PC üzerinde oynamanıza yarayan programdır.

Hepsi farklı serverlarda dostum. Ama PUBG Mobile ile PUBG Mobile Emulatorde oyuncular oyun içi birbirlerini ekleği takdirde aynı servera girebilirler. PUBG Lite ile Mobile lite farklıdır. PUBG zaten hepsinden farklı olarak steam'de satılmaktadır.

pubg; pc steam aracılığıyla oynanır (ücretli) (bot yok, ama benim gibi bot gibi oynayanlar var)
pubg lite; düşük sistemli pclerde oynanır. (ücretsiz) (bot var)
pubg mobile: telefon tablet te oynanır (ücretsiz) (bot var)
pubg emulatör; telefonda oynadığın pubgyi pc de oynamanı sağlayan bir zımbırtı (ücretsiz)(bot var)

Gerçekten bilmiyorum öğrenmek amaçlı soruyorum sırayla:

PUBG.
PUBG Lite.
PUBG Mobile.
PUBG emulatör.

Bunların arasındaki fark nedir? Yani hepsi aynı server da mı oynuyor nasıl oluyor bu konuda bilgisi olan var mı?

Aradan 2 yıl geçmiş fakat söyleyeyim PUBG orta üst sistem gereksinimleri olan PC oyunu paralı
PUBG Lite düşük orta sistemlerde oynanan PC beleş oyunu şu an swleri kapalı olmalı
PUBG Mobile telefonundan oynadığın.
PUBG Mobile Lite ise daha kötü Mobile cihazlarda oynanabilen oyundur
Emulatör versiyon ise PUBG Mobile'in PC'de emulatörde oynanmasıdır swleri aynıdır fakat sistemlerinde ayırma vardır emülatördekiler emülartördekilerle eşleliş çünkü bilgisayar mantıken 1 0 öndedir oynanış anlamında.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı