PUBG Mobile 2023 yılında oynanır mı?

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
2-3 yıl önce oynuyordum iyi güzeldi. Fakat şu an tarih 2023 ve oyunun artık keyifli ve güzel olmadığını söylüyorlar. Sizce hala oynanır mı?

Herkes Mezarci gibi oynamaya baslamis. Hile gibi oynuolar adam geliyor seni eliyle bulmus gibi nerede hangi agacin arkasinda hangi evin neresinde oldugunu buluyor bomba salliyor. Bir sprey atiyorlar oyle bir sey yok. Eskiden hile diye banlanirdilar. Sanirim mobil cihazlar cok guclu donanimlarla ciktigi icin oldu boyle veya bilemiyorum cok degisik oyuncu kitlesi var. Ayrica oyuna bayrak atma yeridnen giremiyorsun. Adamlarin cogu populerlik dileniyor veya sana kufur edip kendini tatmin etmek icin bayrak atiyor. Kac defa bayraktan oyuna girmeye calistim yarisi populerlik istedi yarisida asagilayici dille konusup kufur edip atti. Eskisi gibi takim bulmak cok kolay degil. Random giriyorsun herkes ayri bir tarafa dagiliyor cok nadir adam gibi takimin gelmesi.

Yeni başlayacaksanız tetik mekanizması almanızı tavsiye ediyorum. Neredeyse herkes tetik mekanizması takarak oynadıkları için, (ben dahil) tetik mekanizmasız çok zorlanırsınız. Onun dışında hala çok zevkli. Ben bazen arkadaşlarla, bazen one man squad oynuyorum. Pubg mobile hala oynanır ve oynanıyor.

Yeni başlayacaksanız tetik mekanizması almanızı tavsiye ediyorum. Neredeyse herkes tetik mekanizması takarak oynadıkları için, (ben dahil) tetik mekanizmasız çok zorlanırsınız. Onun dışında hala çok zevkli. Ben bazen arkadaşlarla, bazen One man Squad oynuyorum. PUBG Mobile hala oynanır ve oynanıyor.

Yardımın için teşekkür ederim. Oyunu ilk çıktığından beri oynuyordum. Bir 2 yıl bilgisayar üzerinden oynuyordum. Güzeldi fakat oyun gerçekçilikten koptu. Spider-Man falan güncellemeleri gelince acayip saçmaladı.

Hocam yıllardır oynuyorum. Hala eski zevkini veriyor. Arkadaş demiş herkes garip garip hile gibi oynamaya başlamış diye, haklı. Zira yaz dönemi ben de öyleydim. Sadece one man squad şekilde As'a kastım. İdolüm Jazzed olunca tabii .d Ama oyundan zevk alma şekli farklı oluyor. Ben jiro+4 parmak oynuyorum zaten bu şekilde oynamazsan yüksek ranklara çıkman zor. one man squad ayrı zevkli. Ben full rush oynuyorum kimisi daha farklı stratejik oynar. Kendi zevkine, alışkanlıklarına ve becerilerine bağlı. Ama oyun hala oynanır. 11.sınıf olduğum için malum oynayamıyorum şu anda telefonda yüklü duruyor girmeye fırsat yok.

Geri
Yukarı