PUBG Mobile 90 FPS olmuyor

SapkaliPikacu

Hectopat
Öncelikle evet, biliyorum önceki sürüm en fazla 60 FPS desteği vardı fakat yeni beta ile emülatöre 90 FPS desteği geldi.
Problemim şu normalde oyun içinde de 90 FPS oynayabiliyordum, oyun içinde ayarlarda bir görüntü ayarını değiştirdim.
Menüde 90 FPS yine var fakat bu sefer maça girince en fazla 60 veriyor.
Tekrardan oyun içinde 90'a nasıl çıkartabilirim?

Adsız.png

1.png

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Eskiden 90 FPS oynarken uzun aradan sonra tekrar girince 60 FPS'ye düşmüş. Dediğin gibi bende de oyun açılırken 90 FPS ama oyun açıldıktan sonra 60'a düşüyor. Çözümü bulabilirsen paylaş lütfen.

Hocam hiç bozmayın, dediğiniz olayı biliyorum görüntü ayarlarında bir değişiklik olduğu zaman geri geri tekrar gir şeklinde fps'yi eski haline getirebilirdik.

Sorunum şu sabah bir görüntü ayarımı değiştirdim tabi ki görüntü ayarlarında değişiklik olunca 90 fps bozuluyor ve 60'a geri dönüyor.

Fakat oyuna yeni gelen savaş ve lobiye dön ayrılarak özellik gelmiş bu sıkıntı yapıyor galiba.

Youtubede zaten güncel birçok video yayınlanmış ayar değiştirdikten sonra 90 fps'yi geri alma diye ama oluyor diyen var olmadı diyen var bana olmadı şuan.
Bende günlerdir bu sorunu benim yaşadığımı sanardım .Aynı sorun bende de var eğer öğrenirsen banada bilgi verir misin?

Bende günlerdir bu sorunu benim yaşadığımı sanardım .Aynı sorun bende de var eğer öğrenirsen banada bilgi verir misin?
Sizin sorununuz nedir hocam tam olarak?

Ben Youtube'de biraz kurcaladım birçok video çekilmiş birkaç gün önce dahi, kurcaladım yapmaya çalıştım ama bu sefer benim menüde oyun içi de 60 fps'ye geri döndü.
Arıyorum hocam.

Ben YouTube'da biraz kurcaladım birçok video çekilmiş birkaç gün önce dahi, kurcaladım yapmaya çalıştım ama bu sefer benim menüde oyun içi de 60 FPS'ye geri döndü.
Arıyorum hocam.

Dostum eğer hem lobiye dön hem savaş butonlarını da aşırı yaparsan 60 FPS'de kalıyor. Onun haricinde ne yaptıysam da olmadı 90A çıkmadı. Kafayı yemek üzereyim. Bazı kanallar hesaptan çıkış yapıp tamir et butonuna basın diyor yapıyorum yine aynı. Bazı kanallarda savaş ve lobiye dön butonlarının olmadığı bir hesap ile girmek gerekiyor diyor. Ama nafile işe yaramıyor.

Ben YouTube'da biraz kurcaladım birçok video çekilmiş birkaç gün önce dahi, kurcaladım yapmaya çalıştım ama bu sefer benim menüde oyun içi de 60 FPS'ye geri döndü.
Arıyorum hocam.

Dostum vereceğim link teki videoyu izledim ve harfiyen uyguladım. Çok şükür düzeldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer HD aşırı istiyorsan o da kanal da var. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala yapamadıysan ve yapamayanlar varsa aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dostum eğer hem lobiye dön hem savaş butonlarını da aşırı yaparsan 60 FPS'de kalıyor. Onun haricinde ne yaptıysam da olmadı 90A çıkmadı. Kafayı yemek üzereyim. Bazı kanallar hesaptan çıkış yapıp tamir et butonuna basın diyor yapıyorum yine aynı. Bazı kanallarda savaş ve lobiye dön butonlarının olmadığı bir hesap ile girmek gerekiyor diyor. Ama nafile işe yaramıyor.

Dostum vereceğim link teki videoyu izledim ve harfiyen uyguladım. Çok şükür düzeldi.

Bende işe yaradı oldu valla :D

Sağ olasın işe yaradı gerçekten

Geri
Yukarı