PUBG Mobile bilgisayarda nasıl oynanır?

İşletim sistemi
Windows 11

EmirSrky

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7-6700HQ Nvidia Geforce GTX 950m (4gb vram) 8 gb ram 1 tb hdd 480 gb ssd
Arkadaşlar BlueStacks'i denedim fakat onda şey yazıyordu, sadece emulatörde oynayanlarla karşılaşakcaksınız diyordu ve bu da bir hayliyle uzun sürüyordu. Peki bilgisayardan herkesin oynadığı PUBG Mobile'ı nasıl oynarım?

Arkadaşlar BlueStacks'i denedim fakat onda şey yazıyordu, sadece emulatörde oynayanlarla karşılaşakcaksınız diyordu ve bu da bir hayliyle uzun sürüyordu. Peki bilgisayardan herkesin oynadığı PUBG Mobile'ı nasıl oynarım?
GameLoop diye bir emülatör var.PUBG Mobile'in orijinal emülatörüydü sanırım.Araştırıp onu indirin bence.

Nox Player GameLoop gibi emulatör kullan

Bilgisayar üzerinden oyun yayını yapan pek çok kişi, genellikle GameLoop gibi emülatörleri tercih eder. Ancak hangi emülatörü kullanırsanız kullanın, bilgisayar üzerinden oynadığınız için diğer bilgisayar oyuncularıyla eşleşirsiniz. Rütbenizin düşük olması, oyuncu bulmayı zorlaştırabilir.

Bilgisayar üzerinden oyun yayını yapan pek çok kişi, genellikle GameLoop gibi emülatörleri tercih eder. Ancak hangi emülatörü kullanırsanız kullanın, bilgisayar üzerinden oynadığınız için diğer bilgisayar oyuncularıyla eşleşirsiniz. Rütbenizin düşük olması, oyuncu bulmayı zorlaştırabilir.
rütbem as ustası ona rağmen bluestacks ta çok uzun sürüyor. Yani o zaman telefondan oynayan arkadaşlarımla oynayamam değil mi doğru anladım

Dikkatli olun yinede.Araştırıp indirin.
sanıırım indirmeyeceğim çünkü ben mobildeki arkadaşlarımla da oynuyordum

Geri
Yukarı