PUBG Mobile Emulator Düşük Performans Sorunu

Froggg

Hectopat
Mobil PUBG Emülatörde en yüksekte 30-40 arası FPS alıyorum. En düşüğe aldığımda ise en fazla 5 10 FPS artıyor ve CPU kullanımı %90'dan aşağı düşmüyor. Yardımcı olur musunuz?
  • 8 GB RAM
  • Nvidia 840M 2 GB
  • i5 5200U 2.20 GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de kasma sorunu ve FPS sorunu yoğun bir şekilde var.

HP Notebook - 15-ba008nt
İşlemci :AMD Dört Çekirdekli A8-7410 APU (2,2 GHz, 2,5 GHz'e kadar, 2 MB önbellek)
Ram :8 GB DDR3L-1600 SDRAM (2 x 4 GB)
Ekran Kartı:AMD Radeon™ R5 M430 Grafik Kartı (2 GB DDR3 ayrılmış) Bağımsız
Harddisk :1 TB 5400 rpm SATA

Oyun biraz garip her şeyi ultraya alıyorum 5 10 FPS anca değişiyor . GFXToolsu kullanmama rağmen sadece oyunun ilk açıldığı yer dışında 30 FPS üstünü göremiyorum. Hiçbir ayar işe yaramıyor nedense.

GFX Tools bende hiçbir işe yaramadı boş bir şey bence. Birde bu oyunda FPS önemli değil. Oyun akıcıysa sıkıntı yok. 30 FPS akıcı oynayanıda gördüm 50 FPS drop yiye yiye oynayanı da.

Bende 35-55 FPS arası oynuyorum ama oyun fazla akıcı değil. BF1 oynuyorum mesela 35-45 FPS arası ama oyun akıcı çünkü FPS 37-39 arasında pek değişmiyor. Bu PUBG Mobile değişik bir oyun, mobil oyun olduğu için galiba çok kötü yapmışlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı