PUBG Mobile hesabım çalındı

Nasıl çalındığı hakkında hiçbir fikrim yok. Yaklaşık 1 yıldır PUBG'ye girmiyorum azıcık oynamak için yüklemiştim ve fark ettim ki hesabıma birden fazla telefondan giriş yapılmış. Anladığım kadarıyla da 1 ay önceki giriş logları silinmiş yani bayağıdır kullanıyorlar. Mail yazıyor fakat ben mail ile girmek istediğimde bana kod geliyor onlar girince herhangi bir kod vs yok. Uzun zamandır uğraştığım emekler ismim, arkadaşlarım ve kutularımı harcamış.

Aynısı benim başıma gelmişti. Hesabımı İtemsatış sitesinde satmışlardı kendini arkadaş eklemiş olan birinden öğrendim. Ben benim hesabıma erişme yöntemlerini sızdırılan şifre ve e postalardan kaynaklandığını düşünüyorum.

Aynısı benim başıma gelmişti. Hesabımı İtemsatış sitesinde satmışlardı kendini arkadaş eklemiş olan birinden öğrendim. Ben benim hesabıma erişme yöntemlerini sızdırılan şifre ve e postalardan kaynaklandığını düşünüyorum.

Şu anda şifremi değiştirdim bayağı eskiden kalma bir şifreymiş. Şimdi değiştirdim fakat özel karakter koymama izin vermedi biraz saçma. Daha kolay çalsınlar diye herhalde :D

Şu anda şifremi değiştirdim bayağı eskiden kalma bir şifreymiş. Şimdi değiştirdim fakat özel karakter koymama izin vermedi biraz saçma. Daha kolay çalsınlar diye herhalde :D

Evet büyük harf bile koymama izin vermemişlerdi. Saçmalık.

Yeni konular

Geri
Yukarı