PUBG Mobile PC Emülatör FPS ve Lag Sorunu Çözüm Rehberi

Hocam telefondan giren oluyor mu gurubunuza? Bende o günden sonra yine oldu ama eşim telefondan girdiği zaman oluyor gibime geldi.
Mobil oyuncu olmadığı zamanlarda oynadığımızda aynı sorunu yaşıyoruz. Zaten Gece ekibimiz var onlarda emülatör.Akşamları aramıza tanıdık eş dost mobil oynayan alıyoruz.Ama sorunun mobil oyuncu olduğunu sanmıyorum.

Mobil oyuncu olmadığı zamanlarda oynadığımızda aynı sorunu yaşıyoruz. Zaten Gece ekibimiz var onlarda emülatör.Akşamları aramıza tanıdık eş dost mobil oynayan alıyoruz.Ama sorunun mobil oyuncu olduğunu sanmıyorum.

Şu an bende yok hocam arada yaparsa mecbur gir çık yapıyorum. Fakat takılmalar arttı geçen haftaya göre.

Bende sağ üstte bulunan hiç bir sekmeye tıklamıyor,ne ayarlar açılıyor ne emülatörü alta alabiliyorum nede kapatabiliyorum sebebini bilen var mı acaba ?
selamlar. bu sorun bende de var cözebilidiniz mi acaba
Bende sağ üstte bulunan hiç bir sekmeye tıklamıyor,ne ayarlar açılıyor ne emülatörü alta alabiliyorum nede kapatabiliyorum sebebini bilen var mı acaba ?
selam bu sorun bende de var cozum bulabıldınız mı

Son düzenleme:
İYİMİ FPS RYZEN 5 2600 RX 590 PULSE 16GB RAM

1584245043679.png

Arkadaşlar imzamdaki sistemi kullanıyorum fakat yüklenme ve takılmalar gitmiyor. Ayarlarımın hepsi 1080p HD olarak ayarlı. Kare Hızı Aşırı'da. Sanallaştırma açık. Msconfig ön yükleme bölümünde çekirdek sayısı 12. 58-60 fps oynuyor fakat anlık düşmeler oluyor. Ryzen 5 2600 işlemcide oyun esnasında baktığımda 3.9 GHZ'e çıkmıyor. Tüm çekirdekleri eşit çalıştırıp sabit 3.9 Ghz'de nasıl tutabilirim. Ya da başka önerileriniz var mıdır?

Geri
Yukarı