PUBG Mobile PC Emülatör FPS ve Lag Sorunu Çözüm Rehberi

bende directx+ ve opengl+ kayboldu en son pubg girmiştim opengl+ ile sonra pc yi yeniden başlattım yok oldu çözümünü bilen arkadaş arıyorum silip kurdum yine olmadı kafa yedirdi bana bu gameloop denen şey faceden geribildirim yaptım yeniden yüklettirdiler hala düzelme yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

dediğin ayarları önceden yapmıştım ama grafiklerde kaybolma oluyor bazen 100mb fiber kullanıyorum ekran kartı gtx 970 g1 4 gb 256 bit işlemci amd fx 8120 8 çekirdek 16 gb ddr3 1333mhz ram :S emilatör de sürekli sıkıntı

Sistemim
ryzen5 2600 3.4 6çekirdek
rx570 4gb 256 bit
16 gb ddr4 ramlerim var 3100 mhz

Saçma sapan bi şekilde drop yiyorum verdiğinz ayarların hepsini deendim düşükten yükseğe kadar bir türlü gereken performansı alamıyorum. ssd de kullanıyorum uygulamayı yardımcı olabilme şansınız varmı ? @@HkNx61

Sistemim
rx570 4gb 256 bit

Saçma sapan bi şekilde drop yiyorum verdiğinz ayarların hepsini deendim düşükten yükseğe kadar bir türlü gereken performansı alamıyorum. ssd de kullanıyorum uygulamayı yardımcı olabilme şansınız varmı ? @@HkNx61
Son güncelleme kaynaklı sorun var.

Sistemim
rx570 4gb 256 bit

Sorun bilgisayarında değil kardeşim sorun tencent emilatör geliştiricilerinde böyle grafikleri dandik bir oyun için bu kadar iyi bilgisayarlar kullanıyoruz ama kasma fps kaybı sorunlarına bizim yapabileceğimiz birşey yok ben şuanki sistemim ile ultra ayarlarda steam pubg oynuyorum ve 60 fps nin altına düşmüyorum yani en mantıklısı pubg lite yada pubg steam oynamak :) video ma bir göz at ve kararı sen ver :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende ne yaptıysam FPS Drop sorununu çözemedim. 8 GB RAM'im var sırf PUBG Mobile'den kurtulmak için. Mayısta 8 GB RAM daha alacağım. Steam PUBG'ye geçeceğim.

Özellikler:
GTX 1050 Ti (2GB VRAM)
8 GB DDR4 RAM 2400 MHz
i5-7300HQ
1 TB HDD

Her türlü windows ayarları + emülatör motor ayarlarının tüm kombinasyonu nu denedim. Anlık kasmalara çözüm bulamadım. Akıcı'da oynuyordum şimdi düzgünleştirme haricinde herşeyi ultraya aldım. HDR'de oynuyorum daha iyi gibi geldi. Anlık kasmalara çözüm yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı