PUBG neden bu kadar zor?

osaka.exe

Picopat
Makaleler
4
Yer
Ötüken
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 | Ryzen 7 6800H | Nvidia RTX 3060 6 GB (Mobil) | 16 GB Ram 4800 mHZ DDR5 | Windows 11
Selam, umarım iyisinizdir.
Steam PUBG'yi herkes biliyordur, "ölü oyun" lakabını taşıyan oyun.

Her ne kadar sevmediğim sıkıcı gelen bir oyun olsa da arada sırada arkadaşlarla girmek eğlenceli oluyor. O yüzden biz de arkadaşlarla indirip girmeye karar verdik ama eskiden oynadığım için aklıma bir şey geldi bu oyun çok zor neden zor hassasiyet ayarlarını yapması ayrı mesele. Rank maçı girebiliyorum bu arada, benimle eşit adamlar çıkacak ama yine de zor oyun. Ses kasması ayrı zor oynanışı ayrı zor, örnek verecek olursak. Sniper kullanımı oyunun en zor şeylerinden biri, uzaktaki birine sıktığında merminin nereye gittiği görünmüyor. Az yukarı yapsan çok aşağı gidiyor, çok yukarı yapsan çok yukarı gidiyor.

Kısacası, oyunu daha iyi nasıl iyi oynayabilirim? Her oyunda iyiyim bunu beceremiyorum. Normalde oyunda 80 90 arası FPS alıyorum çatışmada 50 FPS düşüyor oyun ve donduğunu hissedebiliyorum. Bu sorularımı cevaplarsanız çok memnun olurum.

Selam, umarım iyisinizdir.
Steam PUBG'yi herkes biliyordur, "ölü oyun" lakabını taşıyan oyun.

Her ne kadar sevmediğim sıkıcı gelen bir oyun olsa da arada sırada arkadaşlarla girmek eğlenceli oluyor. O yüzden biz de arkadaşlarla indirip girmeye karar verdik ama eskiden oynadığım için aklıma bir şey geldi bu oyun çok zor neden zor hassasiyet ayarlarını yapması ayrı mesele. Rank maçı girebiliyorum bu arada, benimle eşit adamlar çıkacak ama yine de zor oyun. Ses kasması ayrı zor oynanışı ayrı zor, örnek verecek olursak. Sniper kullanımı oyunun en zor şeylerinden biri, uzaktaki birine sıktığında merminin nereye gittiği görünmüyor. Az yukarı yapsan çok aşağı gidiyor, çok yukarı yapsan çok yukarı gidiyor.

Kısacası, oyunu daha iyi nasıl iyi oynayabilirim? Her oyunda iyiyim bunu beceremiyorum. Normalde oyunda 80 90 arası FPS alıyorum çatışmada 50 FPS düşüyor oyun ve donduğunu hissedebiliyorum. Bu sorularımı cevaplarsanız çok memnun olurum.

Cidden silahlar çok fazla sekiyor çok zor.

Oyunun mekaniklerini kavraması ve alışması biraz zor. 2-3 hafta boyunca günde 2-3 saat oynarsanız anca alışıyorsunuz mekaniklere. Bir de iyi oynamaya başlama süreci var. En az 400-500 saat oynadıktan sonra yavaştan iyi oynamaya başlıyorsunuz.

Cidden silahlar çok fazla sekiyor çok zor.
Hassasiyet ayarı yapılabilir aslında elinin ayarına göre ama adamlarda bir göz var bir oturmuş aim var e sporcu herkes sanki. Rank maçı gireceğim indirince zaten benle eşit insanlar gelsin diye. Benle eşit olanlar da benden daha iyi oynar da hayırlısı. Gelişmeleri buraya yazarım, umarım FPS konusunu da hallederim. Sistemimin rahat 100 veya üzeri fps alması gereken bir oyunda neden çatışma çıkınca 40 50 oluyor çözmem lazım.

Oyunun mekaniklerini kavraması ve alışması biraz zor. 2-3 hafta boyunca günde 2-3 saat oynarsanız anca alışıyorsunuz mekaniklere. Bir de iyi oynamaya başlama süreci var. En az 400-500 saat oynadıktan sonra yavaştan iyi oynamaya başlıyorsunuz.
Evet, zaten iyi oyuncu dediğimiz kişiler daha önce oyuna yatırım yaptığı için ve bizim gibi çerezleri vurmak eğlenceli olduğu için bırakamıyorlar :D

Grafik ayarlarınız neler? Oyunu tam anlamıyla oynamak için ayar yapmak lazım. Mithrain veya diğer oynayanların ayarlarını kullanabilirsin.

Geri
Yukarı