PUBG oyun dosyaları bozuk hatası

simple73

Picopat
Daha fazla  
PUBG oyun bozuk hatası nasıl giderilir oyunu Steam'den doğruladım olmadı. Bir de silip yükledim hala değişmedi. Ne yapmalıyım, nasıl düzelir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-08 223559.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-08 223559.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 40
  • Ekran görüntüsü 2024-02-08 223559.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-08 223559.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 26
Hocam öyle de oyun tamamen sıkıntıya girmesin? bilgili değilim bu konularda ama riskli gibi.
Çok şükür PUBG'de böyle sıkıntılar hiç yaşamadım ama yaşayan çok fazla kişi var. Dosyaları doğrulamasına rağmen hata vermediyse cidden dosyaları silip yenilemesi bana daha mantıklı geldi. Geliştiriciler şu oyunla daha çok ilgilense şu an çok daha iyi yerlerde olabilirdi.

Çok şükür PUBG'de böyle sıkıntılar hiç yaşamadım ama yaşayan çok fazla kişi var. Dosyaları doğrulamasına rağmen hata vermediyse cidden dosyaları silip yenilemesi bana daha mantıklı geldi. Geliştiriciler şu oyunla daha çok ilgilense şu an çok daha iyi yerlerde olabilirdi.
Anladım hocam doğrudur tabii siz daha iyi bilirsiniz. evet fazla ilgi yok gibi duruyor.

Anladım hocam doğrudur tabii siz daha iyi bilirsiniz. evet fazla ilgi yok gibi duruyor.
Aynı sorunu yaşayan başka bir kullanıcı sonradan sandıkları nasıl açarım diye konu açmıştı. Ona sordum. Demek ki halledebilmiş ki sandıklar için konu açmış. Umarım geri döner.

Yeni konular

Geri
Yukarı