PUBG Oyuna Girerken Crash Sorunu

Yalçın YAŞAR

Hectopat
Daha fazla  
Oyun açılırken PUBG yazısı geliyor, 1-2 saniye sonra kapanıyor ve crash veriyor. Oyuna giremiyorum. Nadiren hata almıyorum ve oyuna anca öyle girebiliyorum. Çözümü bilen arkadaşları bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun bir ihtimalde ekran kartının aradaki geçişleri yaparken zorlanması olabilir. Söz konusu problemle bir ara bütün kullanıcılar karşılaştı fakat oyun güncellemesinden sonra büyük bir kısmı ortadan kalktı. Sonuç olarak oyundan küçükte bir ihtimal olsa olabilir, diyeceğim fakat sık sık bu durumla karşılaşman sisteminde bir sıkıntı olduğunu düşündürüyor. Oyun ayarlarını en düşüğe alıp, oyuna girdikten sonra istediğin ayarları tekrar ayarlayarak bu sorunla baş etmen mümkün.

Steam'den oyunun dosyalarını doğrulayın, updateleri varsa güncelleyin.
Denedim Bazen Sorunu Çözdü Ama Şuanda Denediğim de Hala Hata İle Karşılaşıyorum.
Sorun bir ihtimalde ekran kartının aradaki geçişleri yaparken zorlanması olabilir. Söz konusu problemle bir ara bütün kullanıcılar karşılaştı fakat oyun güncellemesinden sonra büyük bir kısmı ortadan kalktı. Sonuç olarak oyundan küçükte bir ihtimal olsa olabilir, diyeceğim fakat sık sık bu durumla karşılaşman sisteminde bir sıkıntı olduğunu düşündürüyor. Oyun ayarlarını en düşüğe alıp, oyuna girdikten sonra istediğin ayarları tekrar ayarlayarak bu sorunla baş etmen mümkün.
Oyunda 60 Saate Sahibim İlk Aldığım Zamanlarda sadece bazen oyun ortasında atıyordu fakat şuanda oyuna giremiyorum bile ilgilendiğiniz için teşekkürler :)

Ben sorunumu böyle çözdüm. Kalıcı bir çözüm yok şuan
Oyuna giriş yaptıktan sonra (menüden sonra) tüm çekirdekleri açın. Bunu her menüye dönerken yapılacak
İşlemciniz nedir?

PDd9n8.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı