PUBG oyundan lobiye dönerken donma sorunu

JanerKabardey

Hectopat
Lobiye dönerken takılıyor. Oyun harddiskdeyti bu olayı yarattıktan sonra SSD'ye aldım düzelir mi diye gene olmadı sildim yükledim gene olmadı, overclok yaptım gene olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG'de 600 saat oynamış biri olarak söylüyorum, yaşadığınız sorunlar son zamanlarda oyuna yapılan güncellemelerden kaynaklı (anti-cheat eklentisi vb.), sizinle benzer sorunları yaşıyorum. Tek çaremiz yapacakları yeni Update'ler ile sorunların düzeltilmesini beklemek.

Son 2 güncellemeden beri böyle bende de şu an GTX 970 var ve arkadaşımda da sorun aynı. 1050 Ti kullanıyor arkadaşım, lobiye dönmede ve menülerde yavaşlamalar yaşıyoruz.

Aynı sorun bende de var ve görev yöneticisini açsanızda, görev yöneticisi ekranına tıkladığınızda donmuş pubg ekranı tekrar geliyor, pencereyi kapat demekte işe yaramıyor. Mecburen yeniden başlat diyorum. Bu sorun oyundan kaynaklı bir soruni boşuna pc'nizi kurcalamayın, arada bir oluyor.

Merhabalar arkadaşlar ben de uzun süredir bu problem üzerine çalışma yapıyordum denemediğim şeyler kalmadı ekran kartı güncellemesi oyunu silip yüklemeler ve eksik DOS'ya kontrolleri, oyun gayet güzel verimli çalışıyor iken bir anda el sonu lobiye dönmek istediğimde donma ve beklemeler ile karşılaştım. Ben Gigabyte - ga-AB350M anakart kullanıyorum BIOS uptade güncelleme yaptım ve sonrasında denedim problem düzeldi sizlerinde BIOS güncellemelerinizi son sürüm ile güncelleyerek denemenizi tavsiye ediyorum.

Windows 10 sürüm 64 Bit kullanıyorum.
Ekran kartım RX570
AMD Ryzen3 1300X
Oyun SSD üzerine kurulu

Umarım sizlerinde bu problemi çözülür gerçekten sıkıcı bunaltıcı bir şey iyi günler.

Bu sorunun cevabını net olarak çözdüm %100 işe yarıyor.

Tek yapmanız gereken. Bir tane oturum açmak. Ama açtığınız oturum admin olması gerekiyor.
Sonra açtığınız oturumdan PUBG'ye girin düzeliyor. %100 Çalışıyor. Ama oturum açmam diyorsanız bu hatayı almayı devam edersiniz başka çözümü yok bunun.

(Lobiye dönerken donmanın çözümü)bu sorunun cevabını net olarak çözdüm %100 işe yarıyor.
Tek yapmanız gereken. Bir tane oturum açmak. Ama açtığınız oturum admin olması gerekiyor.
Sonra açtığınız oturumdan PUBG'ye girin düzeliyor. %100 Çalışıyor. Ama oturum açmam diyorsanız bu hatayı almayı devam edersiniz başka çözümü yok bunun.

Artı -1 Eksi
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı