Çözüldü PUBG siyah hava sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert İşleyen

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
28.09.2017 tarihinde bir güncelleme geldi. Oyunu güncelledim ve girdim. Play'e bastım yüklendi ben de sandım ki adamlar ne güzel oyuna karanlık hava getirmişler. Sonra anladım ki benim oyunum bozulmuş. Sorunsuz çalışıyordu oyunum. Kasma donma takılma vs. gibi şeyler olmuyordu hiç. Steam'den oyun bütünlüğünü sağlama işlemi yaptım sadece ama düzelmedi, hala aynı sıkıntı. Lütfen bir yardım.

20170929104104_1.jpg
20170929104149_1.jpg
20170929104258_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
VPN açıp dener misin? Bu sorun bağlantıdan kaynaklı imiş. Ya da VPN açıksa kapatır mısın?
Sorun tamamen ip ile alakalı. Telden bağlanarak ya da VPN kullanarak çözebilirsiniz. Ya da bağlı olduğunuz WiFi ağını unut deyip tekrar bağlanarak deneyebilirsiniz.

VPN açıp dener misin? Bu sorun bağlantıdan kaynaklı imiş. Ya da VPN açıksa kapatır mısın?
Windows10 u yükledim ekran kartını güncelledim gene düzelmedi. Fakat VPN'yi nasıl yapacağım bilmiyorum onun için de bir link veya bilgi verir misin sayın Recep Abi. Masaüzeri bilgisayar kullanıyorum modem e kablo ile erişiyorum. Abi bir de çok sinir oldum 5.5 bine kasa dizdim sırf bu oyunu oynamak için ama olan şeye bak ya :( Bu VPN de olmazsa format attırmayı düşünüyorum ama kıyamıyorum..

Windows10 u yükledim ekran kartını güncelledim gene düzelmedi. Fakat vpn yi nasıl yapacağım bilmiyorum onun için de bir link veya bilgi verirmisin sayın Recep Abi. Masaüzeri bilgisayar kullanıyorum modem e kablo ile erişiyorum. Abi birde çok sinir oldum 5.5 bin e kasa dizdim sırf bu oyunu oynamak için ama olan şeye bak ya :( Bu vpn de olmazsa format attırmayı düşünüyorum ama kıyamıyorum..

Speedify yada hotspot shield indir kur. Başka bir şey yapmana gerek kalmaz.

Benim de aynı problemim var VPN çözüm ama benim VPN'siz bir çözüme ihtiyacım var internet hızımın düşmemesi lazım yayın yapmayı planlıyorum. Farklı bir çözümü olan varsa yardımcı olabilir mi :(

Ben Windows 10 kullanıyorum, TTNET'in 24k'ya kadar olan internetini ve yine TTNET'in kendi modemi olan ZTE marka modemini kullanıyorum. Abim de TTNET kullanıyor aramızda 10 kilometre falan bir fark var ama o oyunu gayet iyi oynayabiliyor. İnternet nedeniyle oyunun donup kalması garip anlam veremedim bir türlü. İlk aldığım günden itibaren 2 hafta kadar sorunsuz oynadım. 2 haftanın sonunda bu başıma geldi çok can sıkıcı :(

Yok mu çözüm önerisi olan... :(

Güncelleme geldikten sonra oldu. Güncellemeden sonra sunucuyu seçiyorum oyuna giriyor. Fakat hava siyah oyun takılı kalıyor. Arka plandan sesler geliyor ama oyun takılı kalıyor.
Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım yine olmadı. Ekran kartım ve tüm driverlerim güncel.
Sistemim;
  • Windows 10 Pro
  • Msi R9 380 Gaming 4GB Ekran Kartı
  • Intel İ5 6500 İşlemci
  • Gskill DDR4 2400MHz 8 GB RAM
  • Msi B150 Gaming M3 Anakart
Bendede aynı hata vr yardımcı olabilecek yok mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı