GTA V suçsuz yere ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gurkangurel0

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 sene önce Steam üzerinden aldığım GTA V Online hesabımdan suçsuz yere ban yedim. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 sene önce Steam üzerinden aldığım GTA V Online hesabımdan suçsuz yere ban yedim. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.

Ya kardeşim boşuna suçsuz yere ban yedim deyip durmayın. Hile açıyorsunuz Steam'ın işi gücü yok size banmı atıcak bir şey yapmışsındırki ban yemişsindir.

Sanırım bu gerginlik oruç gerginliği. Herkes bir garip arkadaş. Direkt suçlama ve gerginlik yaratmaya çalışanlara diyorum bunu. Gidin iftarınızı yapın kendinize gelin. Herkes Rockstar çalışanı herkes her şeye hakim. Ban yiyen arkadaş kendine bağlı veya bağımsız şekilde ban yemiş olabilir. Adam üstüne basa basa hile yapmadım bir şey yapmadım diyor. Niye direk hile vs. suçlamalar yapıyorsunuz? Kaldı ki 180 TL vermiş olduğunu düşünürsek kimse verdiği parayı bu şekilde çöpe atmak istemez. Mantıklı olan budur. Saçma sapan muhabbet döndürmenin gereği yok.

Aradığım cevap.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesin suçsuz yere olmuştur diyenler gidebilir mi konudan? GTA V Online'da böyle şeyler sık sık olabiliyor. Hem sadece GTA V Online'da da değil diğer oyunlarda da olabilir.

Ya kardeşim boşuna suçsuz yere ban yedim deyip durmayın. Hile açıyorsunuz Steam'ın işi gücü yok size banmı atıcak bir şey yapmışsındırki ban yemişsindir.

Ya hile açmasa griefing yapar yine ban yer bug kullanır yine ban yer chatte küfreder yine ban yer seslide küfreder yine ban yer bir de ısrarla bir şey yapmadım diyor ya en gülünç kısmı da o işte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı