PUBG vs Fortnite

Umarım build tuşlarınız o random değildir. :D
En son sanırım 1 - 2 ay önce oynadım, sarmıyor eskisi kadar. 8. Sezona kadar deli gibi her gün en az 8 saat oynardım lakin 9. sezonda azaldı ve 9. sezondan sonra hiç girmemeye başladım şimdi ara sıra giriyorum.
Build fonksiyonlarım:
V Tuşu : Duvar
B Tuşu : Merdiven
N Tuşu : Zemin
M ve H Tuşu : Tuzak
T Tuşu : Çatı.

Oyun ilk çıktığından beri bu şekilde oynuyorum.

Denedim ikisini de PUBG optimizasyon konusunda daha iyi 2023 PC, PS5'te Fortnite oynuyorum orada bir problem yok. Bana göre Fortnite Call of Duty oyunundan yavaş ve PUBG oyunundan daha seri olmasından dolayı arada kalan, daha çok kullanıcıya hitap edebilen ve öncelikle grafik ve loot sistemi ve oynanış olarak, fortnite bana daha çok hitap ediyor, Fortnite açık ara daha iyi bir oyun.

Pubg gerçekçilik, ciddilik grafik gibi alanlarda daha iyi. Eğer grafik, gerçekçilik istiyorsanız pubg seçebilirsiniz. Fortnite işi komik kısmına vuruyor gerek dansları, gerekte o çizgi filmsi grafikleri oyunu ciddiyetten çok eğlenceye bağlıyor. Eğer FPS oyunlarında iyi değilim derseniz Fortnite'ı seçmenizi öneririm. Ama ben zor istiyorum, böyle grafikleri kökleyerek oynamak istiyorum derseniz pubg daha iyi. Ama dikkat pubg'de daha fazla "velet" var.
Bir ara %50 bot %45 velet iyi bir çocuk olursan şirinleri bile görebiliyordun

2017-2018 arası PUBG Mobile çok iyiydi, bazı arkadaşlar şimdiki PUBG oyununa pusma Simulator'ü demiş, 🤣🤣🤣 ben pusarak oynamayı çok severim ancak buna rağmen PUBG oynarken gram keyif almadım, bu konuda bile bana göre vasat maalesef. Fortnite birçok açıdan çok daha iyi eğer bu gerçekten yapılan bir şey olsaydı (battleroyale) FC24'teki futbola benzemeyen bir saçmalık olsaydı Fortnite hiç gerçekçi değil PUBG daha gerçekçi diyebilirdim gerçek te BattleRoyale diye bir şey yok sonuçta bu konuda oyunları kıyaslamak yerine gerçekçilik peşinde iseniz Battlefield 2042 Warzone gibi oyunlar oynamalısınız. Oyun eğlenmek içindir fortnite açik ara daha iyi bana göre.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı