PUBG vs Fortnite

PUBG niye daha popüler çünkü daha gerçekçi daha iyi savaş ortamını yansıtıyor ve daha iyi mekanikler var yani Fortnite da ortamda bir balta buluyorsun ve hatta daha ironik ve farklı şeyler ama PUBG'de bulabildiklerin sınırlı mesela ortamda bir silah buluyorsun ve her yerde eşya yok ihtiyacın olanı alıyorsun savaşıyorsun ama Fortnite'yi anlamak zor geliyor dans savaşıydı oydu buydu bahsettiğim bu.

Pubg genel anlamda bir bütün olarak daha gerçekçi. Fortnine daha ütopik bir yapıda, bu biraz kişisel bir zevk bire bir aynı kulvarda olmayan oyunları karşılaştırmak çok doğru değil. Ancak şahsi tercihim Pabci'den yana.

PUBG niye daha popüler çünkü daha gerçekçi daha iyi savaş ortamını yansıtıyor ve daha iyi mekanikler var yani Fortnite da ortamda bir balta buluyorsun ve hatta daha ironik ve farklı şeyler ama PUBG'de bulabildiklerin sınırlı mesela ortamda bir silah buluyorsun ve her yerde eşya yok ihtiyacın olanı alıyorsun savaşıyorsun ama Fortnite'yi anlamak zor geliyor dans savaşıydı oydu buydu bahsettiğim bu.
PUBG popüler çünkü Steam pazarı üzerinden eşya döndürenler var. Ayrıca turnuvalar sayesinde ayakta kalıyor. Yıllardır ekip ile oynadığım halde ben bile bıraktım oyunu. En son yazın doğru düzgün oynadık daha sonra birkaç maç girer oldum. Kaç yıl geçmiş ama hâlâ net olarak optimize değil. Çevremde oynayanlar dahil birçok kişi şikayetçi. Hile zaten vardı şimdi 12 Ocak gelince MM oynanmaz düzeye gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı