PUBG'de 200 TL civarı kazanabileceğiniz Yaz Başı Giriş Etkinliği başladı

Sanırım 2018 yılında bp ile mağazadan alarak elde edebiliyormuşuz. Ama piyasada bu kadar kasanın olması şaşırtıcı geldi. Bilen varsa cevaplarsa seviniriz.
BP ile alınan kasalar yanlış hatırlamıyorsam geçen yıl kaldırıldı. Haftada 6 kasa alabiliyorduk. İçlerinde değerli eşyalar var ama hem şans oranı düşük olduğu hem de oyuna yeni çok fazla kozmetik geldiği için fiyatı artmıyor.

Aga bu anahtar fiyatları ne olmuş böyle.

En iyisi bunları 3-4 ay bekletmek olacak yapacak bir şey yok. Şimdi 8TL gibi bedava bir fiyattan satmayın.
Normalde 15₺ civarına düşüyordu ama yan hesap açanlar yüzünden böyle oldu.

1- 1.5 ay az. Pubg Plus zorunluluğu olmadığı için bir sürü stokçu vardır şimdi. Arada Amazon Prime'da veriyor. En az 3 ay diyorum ben.
Plus satmak için onlara özel yapmaları gerekiyordu. Tamam herkes faydalansın ama bir sürü yan hesap açıp piyasanın içinden geçenler var.

1- 1.5 ay az. PUBG Plus zorunluluğu olmadığı için bir sürü stokçu vardır şimdi. Arada Amazon Prime'da veriyor. En az 3 ay diyorum ben.

Daha öncesinde her ay Amazon Prime g-coin verdiğinde piyasa 20-22 arasına düşüyordu, şimdi aşırı fazla anahtar olduğundan fiyatlar 8-14 arasına düştü. Yine aynı görüşteyim etkinlik bittikten 1-2 ay içinde fiyatlar 20+ olur, eğer Amazon Prime g-coin kasası vermezse 25-30 hatta 32-33'ü görür.

Daha öncesinde her ay Amazon Prime g-coin verdiğinde piyasa 20-22 arasına düşüyordu, şimdi aşırı fazla anahtar olduğundan fiyatlar 8-14 arasına düştü. Yine aynı görüşteyim etkinlik bittikten 1-2 ay içinde fiyatlar 20+ olur, eğer Amazon Prime g-coin kasası vermezse 25-30 hatta 32-33'ü görür.
Zaten normal fiyatı 2,5$ yani güncel kur ile 67₺ ediyor. Ortalama %40 indirimle 40₺ olması lazım fakat G-Coin dağıtılınca piyasa bozuluyor.

BP ile alınan kasalar yanlış hatırlamıyorsam geçen yıl kaldırıldı. Haftada 6 kasa alabiliyorduk. İçlerinde değerli eşyalar var ama hem şans oranı düşük olduğu hem de oyuna yeni çok fazla kozmetik geldiği için fiyatı artmıyor.

Normalde 15₺ civarına düşüyordu ama yan hesap açanlar yüzünden böyle oldu.

Plus satmak için onlara özel yapmaları gerekiyordu. Tamam herkes faydalansın ama bir sürü yan hesap açıp piyasanın içinden geçenler var.
Plus olmayınca bot hesaplar bile türemiş olabilir. Pazarını sanki bilerek öldürmek istemiş sanki PUBG.

steam hesabına bakiye yüklemeden bu g coinleri satabiliyor muyuz? ve bu anahtar vs diğer itemlerden iyi kar elde ediliyor mu? yoksa hiç uğraşmaya değmez mi?

Steam hesabına bakiye yüklemeden bu g coinleri satabiliyor muyuz? Ve bu anahtar vs diğer itemlerden iyi kar elde ediliyor mu? Yoksa hiç uğraşmaya değmez mi?

Steam hesabının kısıtlanmaması lazım yani yanlış hatırlamıyorsam 5 dolarlık harcama yapılmış olmalı, güncel pazar fiyatıyla başlıktaki gibi 200TL kazanılmaz kasalar 10 TL civarı ama uzun vadede yine yükselir muhtemelen değer yani.

Steam hesabının kısıtlanmaması lazım yani yanlış hatırlamıyorsam 5 dolarlık harcama yapılmış olmalı, güncel pazar fiyatıyla başlıktaki gibi 200TL kazanılmaz kasalar 10 TL civarı ama uzun vadede yine yükselir muhtemelen değer yani.
Anahtarın fiyatı 2.5 dolar oyun içinde adamlar oyun içinden almak yerine pazardan alıyor yani her türlü fiyatı yükselir. Pazarda 2.5 dolar bandının altında kaldığı sürece.

Anahtarın fiyatı 2.5 dolar oyun içinde adamlar oyun içinden almak yerine pazardan alıyor yani her türlü fiyatı yükselir. Pazarda 2.5 dolar bandının altında kaldığı sürece.
Yeni hesap açınca hayatta kalma ustalığında 10. seviye ve 20. seviyeye ulaş adında iki eğitim görevi var. Toplam 600 G-Coin veriyor. Hayatta kalma ustalığı ne oluyor biliyor musunuz?

Geri
Yukarı