Çözüldü PUBG'de Ultra'da ve düşük ayarlarda ayni FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhabalar, sistem imzada mevcut. PUBG'de Ultra ile Low ayarlarda neredeyse aynı FPS'yi alıyorum 95-110 arası. Sorunun 8 GB bellekten kaynaklığını düşünüyorum ve monitörüm eski -1280x1024 çözünürlükte-. Sorun sizce neyden kaynaklanıyor ver sorunu nasıl çözerim?

Not: V-Sync ayarı kapalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun çözünürlük. VSR ile 1080p'ye almayı dene.

NOT: Sistemim imzamda diye kolaya kaçmayın. Mobilden giriyorum, imzan falan gözükmüyor.
hocam vsr değil dsr çarpanları demek istemiştir yazım hatası vardır nvidia denetim masasından oluyor nvidia ekran kartlarında amd ekran kartı kullanıyorsun sanırım orda vsr olabilir araştır onu
AMD var zaten hocam. Ekran 5:4. 16:9 değil ve dönüştürücü ile kulllanıyorum sanırım ondan bende o ayar gözükmüyor.
Sürücüleri güncelle.
şuanda en güncel sürücü yüklü 1920x 1080 16:9 ekran olduğu için de olmuyor olabilir çünkü benimki 5:4

FPS'nin hep aynı olmasının sebebi ekran kartının çok güçlü olması. Ayarları ultraya da alsan en düşüğe de alsan ekran kartın zorlanmıyor çünkü monitör çözünürluğun çok düşük. 1080p'ye geçersen sorun düzelir.
Peki teşekkür ederim cevaplarınız için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı