PUBG'den anlamsız uzaklaştırılmak

QWERX

Centipat
Daha fazla  
Kısaca olay;
Oynamayı merak ettiğim için PUBG'yi indirdim, 5-10 el attım bunların bir tanesinde M.24 ile 4-5 kill almıştım. Sonraki ellerde en fazla 5 (genelde 2) olmak üzere devam etti böyle. Ve sonda girdiğim bir maçta anlamsız bir uzaklaştırma yedim.
Önüme tam olarak "kısıtlı hesap" yazan görsel çıktı sonradan ise "oyundan uzaklaştırıldın" yazan bölüm önüme geldi.
Benim sormak istediğim soru ise; bu durum PUBG de saçma bir hatadan mı kaynaklanıyor yoksa oyun gerçekten bozukta durup dururken geçici ban atıyor?
Ek bilgi oyun açıkken arkada açık programlar: Discord, Kaspersky, Steam, Opera GX,

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-22_011747210.png
    resim_2023-09-22_011747210.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 153
  • resim_2023-09-22_011836791.png
    resim_2023-09-22_011836791.png
    89,4 KB · Görüntüleme: 145
Kısaca olay;
Oynamayı merak ettiğim için PUBG'yi indirdim, 5-10 el attım bunların bir tanesinde M.24 ile 4-5 kill almıştım. Sonraki ellerde en fazla 5 (genelde 2) olmak üzere devam etti böyle. Ve sonda girdiğim bir maçta anlamsız bir uzaklaştırma yedim.
Önüme tam olarak "kısıtlı hesap" yazan görsel çıktı sonradan ise "oyundan uzaklaştırıldın" yazan bölüm önüme geldi.
Benim sormak istediğim soru ise; bu durum PUBG de saçma bir hatadan mı kaynaklanıyor yoksa oyun gerçekten bozukta durup dururken geçici ban atıyor?
Ek bilgi oyun açıkken arkada açık programlar: Discord, Kaspersky, Steam, Opera GX,

Şüpheli duruma düşmüssünüz. İnceleme sonucunda yasağınız kalkıp/kalkmadığı belli olacaktır.

Kısaca olay;

Oyunda iyi bir maç atınca geliyor bu uzaklaştırma mobiledede aynı olay var. Hileyle alakalı durum yoksa sorun olmaz.

Sanırım bu oyuna neden kötü dendiğini anladım. Şansa kill alınca ban atmak nedir ya?
(Spray bile atamıyorum silahlarda)

Discord, Kaspersky, Steam, Opera GX, bunları hile saymıyorsa yemem 😄

Oyunda yeniyim?

Yok sıkıntı olmaz o zaman, bende yedim bir kere sonra bir daha hiç gelmedi.

Kankam normaldir. Oyunu genelde artık çözmüş olanlar oynuyor. Yeni oyuncu çok az olduğu için eski oyuncular yeni seviyeli oyunculardan şupheleniyor. O yüzden direkt öylesine raporluyorlar. Zaten 3*5 rapordan sonra otomatik banlanıyorsun bir süreliğine. Bende raporluyorum açıkçası. Ama benim raporladıklarım hep hile çıkıyor.

Düşük level olup biraz da iyi oynarsan diğer oyuncular seni çok raporlar ve geçici ban yersin, seni incelemeye alırlar sonra da hesabın açılır.

Büyük ihtimal iyi oynadığın maçlar rapor edildi ve incelemeye aldılar. 24 saat içerisinde sıkıntı yok ise açılacaktır. Arkada ban yemeni sağlayacak uygulamalar yok bahsettiğin uygulamalar ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı