Puff bar çekimi bittikten sonra likiti ve şarjı doldurulduktan sonra kullanılır mı?

Aso020

Femtopat
Yakın tarihte Vozol 10000 çekim Puff almayı düşünüyorum. Bittikten sonra likidi ve şarjını doldurursam kullanmaya devam edebilir miyim? Bazı arkadaşlarım "çekimi bittikten sonra bir işe yaramaz çöp olur likit doldursan bile içemezsin" falan diyorlar bu doğru mu? Ayrıca 10000 çekim kaç gün gider, günde yaklaşık bir paket tütün içiyorum buna göre bir hesap yapabilirsiniz.

10000 puff çektikten sonra bir daha kullanamazsınız ama ürünün açıklamasında yazar bu yeniden doldurma şarj etme falan diye yazar eğer yazmıyorsa sadece 10000 çekimdir.

Bildiğim kadarıyla yeniden doldurulamıyor. Zamanında satın aldığım yerde bittiğinde at çöpe gitsin, olayı bu demişti.

Bildiğim kadarıyla yeniden doldurulamıyor. Zamanında satın aldığım yerde bittiğinde at çöpe gitsin, olayı bu demişti.
bilmiyorum internette baya bir videosu var ve adamlar bozol marka puflara likit doldurup kullanmaya devam ediyor

Tek kullanımlık olmasa çekim ömrü verilmez zaten ;)

10000 puff çektikten sonra bir daha kullanamazsınız ama ürünün açıklamasında yazar bu yeniden doldurma şarj etme falan diye yazar eğer yazmıyorsa sadece 10000 çekimdir.
internette bi adam doldurup çekimi bittiği halde kullanıyodu tadında değişiklik olmasa da dumanı daha az verdiğini söylüyordu

Normalde kullan at olan bu ürünleri kullanıyorlar evet. Fakat 1 ya da 2 kez dolduruluyor sadece. Sonra içindeki Coilin ömrü bitiyor ve kullanılamıyor. Vardır belki yeniden coil sarıp kullanan.

Yakın tarihte vozol 10000 çekim puff almayı düşünüyorum. Bittikten sonra likidi ve şarjını doldurursam kullanmaya devam edebilir miyim? Bazı arkadaşlarım "çekimi bittikten sonra bir işe yaramaz çöp olur likit doldursan bile içemezsin" falan diyorlar bu doğru mu? Ayrıca 10000 çekim kaç gün gider, günde yaklaşık bir paket tütün içiyorum buna göre bir hesap yapabilirsiniz.

Pamuk var o yanmazsa ki yanmaz yanık kokusu gelmeye başladığı zaman sakın çekme pamuk yanarsa dolduramazsın diğer türlü evet doldurulur ben yapıyorum.

Yakın tarihte Vozol 10000 çekim Puff almayı düşünüyorum. Bittikten sonra likidi ve şarjını doldurursam kullanmaya devam edebilir miyim? Bazı arkadaşlarım "çekimi bittikten sonra bir işe yaramaz çöp olur likit doldursan bile içemezsin" falan diyorlar bu doğru mu? Ayrıca 10000 çekim kaç gün gider, günde yaklaşık bir paket tütün içiyorum buna göre bir hesap yapabilirsiniz.
Vozol gear 10000 çekim alıcam

Pamuk var o yanmazsa ki yanmaz yanık kokusu gelmeye başladığı zaman sakın çekme pamuk yanarsa dolduramazsın diğer türlü evet doldurulur ben yapıyorum.
Teşekkürler bana ne önerirsin ben vozol gear 10000 çekim 450 tl ye alıcağım senin bir önerin varmı ?

Vozol gear 10000 çekim alıcam

Teşekkürler bana ne önerirsin ben vozol gear 10000 çekim 450 tl ye alıcağım senin bir önerin varmı ?
Aroma olarak çilek ve üzüm alma ne alırsan al çok mide bulandırıyor.
Elma alırsan Redbull gibi tadı var en favorim.

Vozol Gear 10000 çekim alacağım.

Teşekkürler bana ne önerirsin ben vozol Gear 10000 çekim 450 TL'ye alacağım senin bir önerin var mı?

Dostum Türkiye'de pek bilmiyorum ama yurt dışında en kalitelisi waka smash Türkiye'de bulabilirsen tavsiye ederim.

ayrıca sence en güzel aroma ne ben naneliyi ve karpuz çileği denedim ikisi de çok güzel

Aroma olarak çilek ve üzüm alma ne alırsan al çok mide bulandırıyor.
Elma alırsan Redbull gibi tadı var en favorim.

Dostum Türkiye'de pek bilmiyorum ama yurt dışında en kalitelisi waka smash Türkiye'de bulabilirsen tavsiye ederim.
Teşekkürler

en faazla kaç kez doldurabilirim ve 10 k çekim kaç gün sürer?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı