Puff için hangi likit türü alınmalı?

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Elimde birisi bitmiş birisi ise bitmeye yakın olan 2 farklı puff cihazı var. Bunların yapısı tekrar doldurmaya uygun ve Type-C ile şarj edilebilir 3.7v bataryaları var.
Bu cihazlar için hangi likit türü uygundur? Pamukları ve coilleri sağlam, sadece likitleri bitti. Önerdiğiniz site ve marka var mı?

Salt mı yoksa normal likit mi hocam? Ona göre bakabilirsiniz ama internetten tavsiye etmem. Tütüncülerde oluyor genelde oradan damağınıza uygun likiti bulabilirsiniz. Premium olmasa bile çok ucuz likit almayın.

Şu anda piyasadaki tüm likitler yan sanayi, hangisini koyarsan koy eski tadı alamazsın. Tobaccodan 150TL'ye minimum bir likit alıp kullanabilirsin ben öyle yapıyorum.

Salt mı yoksa normal likit mi hocam? Ona göre bakabilirsiniz ama internetten tavsiye etmem. Tütüncülerde oluyor genelde oradan damağınıza uygun likiti bulabilirsiniz. Premium olmasa bile çok ucuz likit almayın.

Puffbar salt likit kullanıyor hocam.

Eğer içiciyseniz nikotini yüksek likit ile elektronik sigaraya geçin. O puffların coilleri ile ne likit kullansanız tad rezil gelir ilk tankerden sonra. İlla kullanırım dersen de fark etmez o makinalara likit olsun yeter.

Şu anda piyasadaki tüm likitler yan sanayi, hangisini koyarsan koy eski tadı alamazsın. Tobaccodan 150TL'ye minimum bir likit alıp kullanabilirsin ben öyle yapıyorum.

Puffbar salt likit kullanıyor hocam.
Elf Bar Bc5000 kullanmıştım normal likit dolduruyordum hocam yine çalışıyordu ondan sormuştum. Teşekkür ederim.

Bu elektronik sigaralar Türkiye'ye ilk geldiğinde alıp kullanmıştım. Smok alien 220W kit vardı, o zaman yanında gelen Red Bull aromalı likit ile aldığım tadı şu an aldığım hiçbir Red Bull aromalı Puff'dan alamadım. Likit için Güvenilir bir site var mıdır?

Eğer içiciyseniz nikotini yüksek likit ile elektronik sigaraya geçin. O puffların coilleri ile ne likit kullansanız tad rezil gelir ilk tankerden sonra. İlla kullanırım dersen de fark etmez o makinelara likit olsun yeter.

Hocam sonuçta likit ve pamuk var, öyle dillere destan rezil bir tad olacağını sanmıyorum. Tabii arada marlbora-Maltepe farkı yoksa.

Hocam devamlı kullanmayın ileride patlayabilir 2,3 dolumdan sonra atın!

Hocam pillerle çok içli dışlı olan birisiyimdir, sizce neden patlar? Bu kanıya nereden vardınız?
3.7v 650 ve 500mh piller mevcut içerisinde, gördüğüm kadarıyla çoğu büyük firmaya marka basan bir üreticinin pilleri. Ayrıca 3.7v nasıl patlıyor? Yani bomba gibi falan mı? 3.7v pilin erimesi bile 10 dakikadan uzun sürüyor.

Bu elektronik sigaralar Türkiye'ye ilk geldiğinde alıp kullanmıştım. Smok alien 220W kit vardı, o zaman yanında gelen Red Bull aromalı likit ile aldığım tadı şu an aldığım hiçbir Red Bull aromalı Puff'dan alamadım. Likit için güvenilir bir site var mıdır?

Hocam sonuçta likit ve pamuk var, öyle dillere destan rezil bir tad olacağını sanmıyorum. Tabii arada marlbora-Maltepe farkı yoksa.

Hocam pillerle çok içli dışlı olan birisiyimdir, sizce neden patlar? Bu kanıya nereden vardınız?
3.7v 650 ve 500mh piller mevcut içerisinde, gördüğüm kadarıyla çoğu büyük firmaya marka basan bir üreticinin pilleri. Ayrıca 3.7v nasıl patlıyor? Yani bomba gibi falan mı? 3.7v pilin erimesi bile 10 dakikadan uzun sürüyor.

Elektronik sigaralar ile disponiple puffların tarzı farklıdır. Hangi likiti koyarsanız koyun, hangi aromayı alırsanız alın Smok Alien 220W Kit'te olan tadı yakalayamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı