Puff için hangi likit türü alınmalı?

Ya o iş biraz adamına bağlı. Tiryaki değilsen çok aramıyorsan yapıştır gitsin. Gerçeğini 8 sene içtim bıraktım gözüm kapalı tadından anlardım markasını. Tad ve seçicilik biraz işin zevk işi. E-sigara'da da sadece dinner lady lemon tart içiyordum. En iyisi hiç içmemek ama içiyorsan da iyisini içeceksin el malı değil, kendi ciğerlerine alıyorsun.

Şu anlık aramıyorum, ileride trikayi olursak etiketlerim seni :D
8 sene içip sigaraya devam ettiysen geçmiş olsun, sigarayı bırakmaya yardımcı olduğunu duymuştum.

Dinner lady lemon tart.

Bu ne kadar pahalıymış böyle ya, bu fiyata 18ML X2 = 36ML. Likitli 2 tane puff alınıyor.

Bou Pro Çin'den mi aldınız hocam?
Ben bir türlü bulamıyorum pek.

Otelde çalışıyorum gelen misafirler hediye ediyor.

Şu anlık aramıyorum, ileride trikayi olursak etiketlerim seni :D
8 sene içip sigaraya devam ettiysen geçmiş olsun, sigarayı bırakmaya yardımcı olduğunu duymuştum.

Bu ne kadar pahalıymış böyle ya, bu fiyata 18ML X2 = 36ML. Likitli 2 tane puff alınıyor.

Otelde çalışıyorum gelen misafirler hediye ediyor.
Hangi otel hocam?😃

Hangi otel hocam?😃

O kadar detay veremem :D resepsiyonist olarak çalışıyorum, bahşiş yerine mentollü sigara ve bu tarz ıvır zıvır zamazingo aletler veriyorlar.

Hocam 2 sitede çok tuhaf gözüktü, sitelerin geçmişine baktığımda 3-5 kurnazlık var gibi geliyor.
Bu normal olan bir durum mu? Çünkü TR'de e-sigara olayları yasak ve sürekli domain değişmelerinden kaynaklıda olabilir diye duymuştum.

Sonra hepsini bıraktım. Puff'ın E-Sigaradan farkı aroması normal sigaradan tiksindiriyor. En azından bende öyle bir etki yaptı. O şekerli aromadan sonra sigaradan uzaklaşır gibi oldum. Şimdi 8 aydır hiçbirini içmiyorum.

Bir sefer içersen anlarsın neden öyle olduğunu. Mekanik Mod ile onun lezzeti hiçbir dumanda yok.

Sonra hepsini bıraktım. Puff'ın e-sigaradan farkı aroması normal sigaradan tiksindiriyor. En azından bende öyle bir etki yaptı. O şekerli aromadan sonra sigaradan uzaklaşır gibi oldum. Şimdi 8 aydır hiçbirini içmiyorum.

Evet tiskindirme olayını bende fark ettim, 2 gündür 1 paket sigarayı sağa sola dağıtmama rağmen bitiremedim. Normalde 1 gün dayanmıyor paket, eğer sigaradan tiskinmeye devam edersem Puff'a ağırlık vereceğim.
Sigarayı bırakmana çok çok sevindim, insanların bu lanet şeyden uzaklaşması çok mutlu ediyor beni.
Ekonomi iyi olsa pruo+viski yapardık ama sigaraya mahkum edildik maalesef.

O kadar detay veremem :D resepsiyonist olarak çalışıyorum, bahşiş yerine mentollü sigara ve bu tarz ıvır zıvır zamazingo aletler veriyorlar.

Hocam 2 sitede çok tuhaf gözüktü, sitelerin geçmişine baktığımda 3-5 kurnazlık var gibi geliyor.
Bu normal olan bir durum mu? Çünkü TR'de e-sigara olayları yasak ve sürekli domain değişmelerinden kaynaklıda olabilir diye duymuştum.

Yok hocam ikisi de farklı site. Ben buradan alışveriş yapıyorum güvenebilirsiniz

Premium salt likit kullanmanı öneririm saçma sapan bigboss, bulls, jvaper gibi markalar kullanmayın puffda nasty, elfliq, Halo, dinner lady gibi markalar kullanmaya çalışın. Zaten mtl içim fazla likit emmez bir valkyrie değil. Ayrıca puffun amacı kullanıp atmaktır eski tadı kaybedersiniz ona yakın bir tat bile almanız mümkün değil en kısa zamanda atın onu. Puffun diğer podlara,atomizerlere göre daha iyi tat vermesi sadece reflektör basılması içine çok zararlı birşey puffun içindeki likit çok kimyasal kullanıyorlar.

Premium salt likit kullanmanı öneririm saçma sapan bigboss, bulls, jvaper gibi markalar kullanmayın puffda nasty, elfliq, Halo, dinner lady gibi markalar kullanmaya çalışın. Zaten mtl içim fazla likit emmez bir valkyrie değil. Ayrıca puffun amacı kullanıp atmaktır eski tadı kaybedersiniz ona yakın bir tat bile almanız mümkün değil en kısa zamanda atın onu. Puffun diğer podlara, atomizerlere göre daha iyi tat vermesi sadece reflektör basılması içine çok zararlı bir şey puffun içindeki likit çok kimyasal kullanıyorlar.

Hocam iyi hoş da Puff'un fiyatı 400-500 arası, sizin önerdiğiniz likitlerinde fiyatları 400-500 arası.
Puff'u atın diyorsunuzda şu an en ucuz ve alınabilir pod kit fiyatı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı