Puff için hangi likit türü alınmalı?

Bu elektronik sigaralar Türkiye'ye ilk geldiğinde alıp kullanmıştım. Smok alien 220W kit vardı, o zaman yanında gelen Red Bull aromalı likit ile aldığım tadı şu an aldığım hiçbir Red Bull aromalı Puff'dan alamadım. Likit için Güvenilir bir site var mıdır?

Hocam sonuçta likit ve pamuk var, öyle dillere destan rezil bir tad olacağını sanmıyorum. Tabii arada marlbora-Maltepe farkı yoksa.

Hocam pillerle çok içli dışlı olan birisiyimdir, sizce neden patlar? Bu kanıya nereden vardınız?
3.7v 650 ve 500mh piller mevcut içerisinde, gördüğüm kadarıyla çoğu büyük firmaya marka basan bir üreticinin pilleri. Ayrıca 3.7v nasıl patlıyor? Yani bomba gibi falan mı? 3.7v pilin erimesi bile 10 dakikadan uzun sürüyor.
E-sigara patlaması ciddi sonuçlara yol açabilir hocam ama puff hakkında hiç öyle patlama duymadım. Pili çok küçük patlasa (?) bile zararının çok olacağını sanmıyorum. Kullan- at ürün zaten.

Elektronik sigaralar ile disponiple puffların tarzı farklıdır. Hangi likiti koyarsanız koyun, hangi aromayı alırsanız alın smok alien 220W Kit'te olan tadı yakalayamazsınız.

Sorunda şu; smok Alien'de hiçbir tad yok. Yeni nesil podlardanda denedim, şu an pufflar dışında adam gibi tat veren e-sigara yok. Bence yapısı gereği bu kadar iyi tat verebiliyor diye düşünüyorum, içerisine baktığımda çok daha mantıklı bir tasarımı var. Durum böyle olunca içerisine salt likit ekleyerek devam etmek istiyorum. Bu arada Smok'un coil camı kırık ve pili küflenmiş durumda.

Sorunda şu; smok Alien'de hiçbir tad yok. Yeni nesil podlardanda denedim, şu an pufflar dışında adam gibi tat veren e-sigara yok. Bence yapısı gereği bu kadar iyi tat verebiliyor diye düşünüyorum, içerisine baktığımda çok daha mantıklı bir tasarımı var. Durum böyle olunca içerisine salt likit ekleyerek devam etmek istiyorum. Bu arada Smok'un coil camı kırık ve pili küflenmiş durumda.

Kullandığınız likit kötü olabilir. Smok alien kullandım bir süre çok iyi tadı vardı. Tabii kırık falan yoktu. Puffların üretiminin çok gelişmeye başlamış olması güzel.

E-sigara patlaması ciddi sonuçlara yol açabilir hocam ama puff hakkında hiç öyle patlama duymadım. Pili çok küçük patlasa (?) bile zararının çok olacağını sanmıyorum. Kullan- at ürün zaten.

Patlama diye bir tabir yok zaten, en fazla erimeye başlar. Erimeye başladığında zaten hafiften plastik kokusu geliyor ve ortalama yarım saatte ürünün yarısı erimiş oluyor.
3.7v 500mh pil dış plastiği eritene kadar enerjisi biter zaten.

Dediğim gibi salt likit ekleyerek devam edin, ama asla internetten orijinal (puff markası) yazarak satılan likitleri almayın hepsi çakma.

Kullandığınız likit kötü olabilir. Smok alien kullandım bir süre çok iyi tadı vardı. Tabii kırık falan yoktu. Puffların üretiminin çok gelişmeye başlamış olması güzel.

Yok genelde güzel likitler aldım ama yüksek ihtimalle coili yandığından iyi tat vermiyordu. Zaten şu an kullanılmaz durumda, tekrar hayata döndürene kadar yeni pod kit alırım daha uyguna gelir diyorum.
Bu arada likit satan site arama nedenim; burada likit satan tütüncü yok.

Yok genelde güzel likitler aldım ama yüksek ihtimalle coili yandığından iyi tat vermiyordu. Zaten şu an kullanılmaz durumda, tekrar hayata döndürene kadar yeni pod kit alırım daha uyguna gelir diyorum.

Puff'da kullandığınız aroma nedir?

Hocam kullandığınız puff orjinalmi?

Hocam sonuçta likit ve pamuk var, öyle dillere destan rezil bir tad olacağını sanmıyorum. Tabii arada marlbora-Maltepe farkı yoksa.
Ya o iş biraz adamına bağlı. Tiryaki değilsen çok aramıyorsan yapıştır gitsin. Gerçeğini 8 sene içtim bıraktım gözüm kapalı tadından anlardım markasını. Tad ve seçicilik biraz işin zevk işi. E-Sigara'da da sadece Dinner Lady Lemon Tart içiyordum. En iyisi hiç içmemek ama içiyorsan da iyisini içeceksin el malı değil, kendi ciğerlerine alıyorsun.

Geri
Yukarı