Pulsar 200ns vs CF moto 250 nk

KTM Duke da baktım o da bütçemi biraz aşıyor maalesef 60 70k bandı bakıyorum.

CB250R veya CB125R.

Düzeltme: Yorumu yaptıktan sonra 250r piyasasına bakayım dedim 20gün önce 70-80liraydı bu motor şu an 85-90'dan aşağı temizi yok.

Hocam ben yerinizde olsam Japon almaya çalışırdım 250'lik olmasa da 125'lik Japon'un kalitesi ve tadı bajajdan CF motodan kat ve kat daha iyidir. Duke absli de bakılabilir fakat KTM parça fiyatları çok yüksek bakım fiyatları da aynı şekilde. Pulsara binmedim fakat dominar 250 ve 400e bindim inanılmaz bir titreme var bir de artçıysan var haline ayaklarını 10-15dk sonra hissetmiyosun indiğinde.

Son düzenleme:
CB250R veya CB125R.

Düzeltme: Yorumu yaptıktan sonra 250r piyasasına bakayım dedim 20gün önce 70-80liraydı bu motor şu an 85-90'dan aşağı temizi yok.

Hocam ben yerinizde olsam Japon almaya çalışırdım 250'lik olmasa da 125'lik Japon'un kalitesi ve tadı bajajdan CF motodan kat ve kat daha iyidir. Duke absli de bakılabilir fakat KTM parça fiyatları çok yüksek bakım fiyatları da aynı şekilde. Pulsara binmedim fakat dominar 250 ve 400e bindim inanılmaz bir titreme var bir de artçıysan var haline ayaklarını 10-15dk sonra hissetmiyosun indiğinde.
Ben de Japon almak isterim fakat durum ortada maalesef o fiyatlara çıkacak bütçem yok. O yüzden 250 NK veya NS200 bakıyorum. Biraz daha araştırma yaptım. 250 NK'da parça problemi var. NS200'de ise kronik sorunlar. Yaşadığım ildeki CF Moto bayileriyle konuşacağım. Eğer sıkıntı görmezsem şu anda 250 NK'ya daha ısınığım.

Ben de Japon almak isterim fakat durum ortada maalesef o fiyatlara çıkacak bütçem yok. O yüzden 250 nk veya NS200 bakıyorum. Biraz daha araştırma yaptım. 250 Nk'da parça problemi var. NS200'de ise kronik sorunlar. Yaşadığım ildeki CF moto bayileriyle konuşacağım. Eğer sıkıntı görmezsem şu anda 250 Nk'ya daha ısınığım.

Yani bir arıza ya da kaza durumunda LED ekranına 10k para verebilecekseniz NK250 tercih edebilirsiniz. Bana kalırsa NS200 daha mantıklı bir seçim. Ustası servis ağı gayet geniş Türkiye pazarına tam anlamıyla oturmuş bir marka.

@Redax Ns serisinde krank dan gol yiyen çok kişi var göze alıyorsan alınabilir.

Herkes ekranın parasına takmış, pulsarın kadranı sıvı kristal 2-3k arası değişiyor çok mu ucuz da cf pahalı.

Geri
Yukarı