Pusat Pro ile Game Pass oyunları oynamak

Daha fazla  
Bugün Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad geldi ancak Game Pass oyunlarıma bağlayamadım. Herhangi bir driver indirmem gerekiyor mu ya da Xbox ayarlarından mı yapabiliyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bençe driver lazım olmas ve oyunda oyun kolu desteklemeli.

Bluetooth versiyonu biraz farklı. Kablo ile deneyin. Direct olarak Xbox 360 kolu olarak gözükür.

Oyunlara nasıl bağlanıyor ki? Bahsettiğiniz orta tuşa basınca gamepass arayüzü mü? Ben takıp düz oynuyorum.
Bluetooth ile bilgisayara bağladım ardından steam ayarlarından kolu tanıttığımda steam oyunlarında oynayabildim ancak xbox konsol yardımcısında ya da game barda böyle bir seçenek bulamadım.
Bluetooth versiyonu biraz farklı. Kablo ile deneyin. Direct olarak Xbox 360 kolu olarak gözükür.
Kablosuz oynama ihtimalim yok mu ? Steamde kablosuz oynayabiliyorsam bence microsoft oyunlarını da oynamam lazım.

Bluetooth ile bilgisayara bağladım ardından steam ayarlarından kolu tanıttığımda steam oyunlarında oynayabildim ancak xbox konsol yardımcısında ya da game barda böyle bir seçenek bulamadım.

Kablosuz oynama ihtimalim yok mu ? Steamde kablosuz oynayabiliyorsam bence microsoft oyunlarını da oynamam lazım.
Anladım hocam ben usb ile bağlayıp oynuyorum. Bluetooth'u denemedim hiç.

Hocam, Bluetooth ile sıkıntılı. Bu konuya bakabilirsiniz. Bir arkadaşım incelemiş. Eski versiyonu gibi değil.

Ben Forza Horizon 4 oynuyorum herhangi bir problem yaşamadım, direkt olarak kendisi bağlanıyor
bluetooth ile mi yoksa kablo ile mi oynuyorsunuz ?
X360CE deneyebilirsiniz fakat o cihaz direkt XInput olarak çalışıyor diye hatırlıyorum.
X360CE'yi oyun dosyalarına atmamız gerekiyor diye hatırlıyorum ancak gamepass oyunlarının dosyalarına erişemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı