Python ile yapılabilen şeyler nereden yapılır?

ı love you

Hectopat
Merhabalar öncelikle. Bazılarının söylediği üzere Python ike başladım. Algoritma derslerini falan izledim. İnternetten araştırdım pluginler, internet siteleri ve daha bir çok şey yapabileceğimiz söyleniyor. Tabii şu an daha dili öğrenme aşamasındayım. Bu şeyleri Visual Studio'dan mı yapacağım? Oradan yazıp daha sonra o dosya ile ne yapacağım? Yanlış şeyler yazmış olabilirim düzeltebilirsiniz çünkü pek bir bilgiye sahip değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar öncelikle. Bazılarının söylediği üzere Python ike başladım. Algoritma derslerini falan izledim. İnternetten araştırdım pluginler, internet siteleri ve daha bir çok şey yapabileceğimiz söyleniyor. Tabii şu an daha dili öğrenme aşamasındayım. Bu şeyleri Visual Studio'dan mı yapacağım? Oradan yazıp daha sonra o dosya ile ne yapacağım? Yanlış şeyler yazmış olabilirim düzeltebilirsiniz çünkü pek bir bilgiye sahip değilim.

PyCharm Community Edition metin editörü ile program yazabilirsiniz. Sisteminiz yetmezse Sublime Text de iyi bir yazılım.

Linux dağıtımlarının araçları vb. Python dili ile geliştiriliyor, ayrıca Python dili Yapay Zeka alanında da çok iyi bir programlama dili. Birçok yerde kullanılabilir.

Son düzenleme:
Dosya ile ekstra bir şey yapmana gerek yok çalıştırdığın zaman karşına çıkacak zaten yazığın program her neyse. İstersen not defterine yaz istersen Visual Studio Code'a. Hiç farketmez.

İnternet sitesi yapmak için Django'yu araştırmanı tavsiye ederim. Orada yazılan kodları ve siteleri gördükçe anlarsın zaten çalışma mantığını.

Linux dağıtımları Python dili ile geliştiriliyor, ayrıca Python dili Yapay Zeka alanında da çok iyi bir programlama dili. Birçok yerde kullanılabilir.

Kardeşim, her yerde söyleme bunu, vururlar seni. Öyle bir şey yok. Python ile dağıtım geliştirilmiyor, en azından şimdilik.

Kardeşim, her yerde söyleme bunu, vururlar seni. Öyle bir şey yok. Python ile dağıtım geliştirilmiyor, en azından şimdilik.

Yok hocam geliştirmede kullanılıyor diye biliyorum, sıfırdan yazmada değil. Araçları, ve diğer bileşenlerinden bahsediyorum. Temelinden değil. Mesajı düzenlesem iyi olacak.:)

Geri
Yukarı