Python ile yapılabilen şeyler nereden yapılır?

Notepad++ da Python interpreteri yok diye biliyorum.

Download Python buraya gir, sonra en güncel sürümü indir, IDE yaz kullan.
Anlatamadım galiba, kodu notepad ile yazmaktan bahsediyoruz. Kodu çalıştıracak olan şey yine Python interpreterı. Onu yüklemeden tabii ki çalıştıramazsınız. Py uzantılı dosyaya kodu hangi editör ile yazdığının bir önemi yok.

Şimdi internetten baktım nasıl VS Code’den Python başlatabilirim diye. Python’u kendi sitesi üzerinden indiriyor birde VS Code indiriyor buraya kadar tamam. Bu ilk indirdiği Python kaç GB’dir? Ve VS Code’den nasıl Python’u başlatıyor. İzlediğim video şuydu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi internetten baktım nasıl VS Code’den Python başlatabilirim diye. Python’u kendi sitesi üzerinden indiriyor birde VS Code indiriyor buraya kadar tamam. Bu ilk indirdiği Python kaç GB’dir? Ve VS Code’den nasıl Python’u başlatıyor. İzlediğim video şuydu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İndirdiği yerden indir sonra kur vscode a bulaşma arama yerine idle yaz
Şimdi internetten baktım nasıl vs code’den Python başlatabilirim diye. Python’u kendi sitesi üzerinden indiriyor bir de vs code indiriyor buraya kadar tamam. Bu ilk indirdiği Python kaç GB’dir? Ve vs code’den nasıl Python’u başlatıyor. İzlediğim video şuydu.

Bir de onu bırak istihza PDF'si + Python'un kendi sitesini kullan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı