Python'u anlayamamak normal m?

Anladığım kadarıyla 10. sınıftasın ve seçmeli bilişim teknolojileri ve yazılım dersi görüyorsun. Anlattıkları şeyler temel şeyler olduğu için anlamamanı öğretmene yordum. YouTube'da detaylı şekilde anlatan bir sürü insan var. O attığım video sizin iki dönemde işleyeceğiniz çoğu şeyi anlatıyor. Bugün sağlamca çalışırsan yaparsın kardeşim:).

9. sınıfım, bakayım o videoya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sayesinde 2 ödevimi yaptım, azda arkadaştan yardım aldım hatalarım hakkında.
48. dakikasındayım şunları öğrendim:
Print.
Type.
İnput.
String.
Float.
İnteger.
True false.
Str.
İnt.
Float.
Bool.
Round.
Abs.
İmport.
Len.
Title.
Upper.
Lower.
Find.
Replace.
İf.
Elif.
Else.
And.
Or.
Not.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu video sayesinde 2 ödevimi yaptım, azda arkadaştan yardım aldım hatalarım hakkında.
Print.
Type.
İnput.
String.
Float.
İnteger.
True false.
Str.
İnt.
Float.
Bool.
Round.
Abs.
İmport.
Len.
Title.
Upper.
Lower.
Find.
Replace.
İf.
Elif.
Else.
And.
Or.
Not.

Print.
Type.
İnput.
String.
Float.
İnteger.
True false.
Str.
İnt.
Float.
Bool.
Round.
Abs.
İmport.
Len.
Title.
Upper.
Lower.
Find.
Replace.
İf.
Elif.
Else.
And.
Or.
Not.
Yeni gördüm.Çok sevindim.

2 kurs dinledim Python'dan az bir şey anladım devamı yok, yarıda bıraktım kursu. Matematiğim düşük acaba ondan mı?
Sadece kurs ile olmaz bu iş tutorial hell'de kalmışsın proje yapmazsan tabii ki böyle olacaktır.

Print.
Type.
İnput.
String.
Float.
İnteger.
True false.
Str.
İnt.
Float.
Bool.
Round.
Abs.
İmport.
Len.
Title.
Upper.
Lower.
Find.
Replace.
İf.
Elif.
Else.
And.
Or.
Not.
Böyle dersler ile birşey anlamaman normal 1 SAATE TAMAMEN ÖĞREN demek çok saçma çünki bu mümkün değil. Pure python bile en azından bakın en azından 5-6 saat olması lazım.

Geri
Yukarı