Q8200 Sistemi Güncelleme

Furkan123123

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Arkadaşlar hepinize merhaba, elimde 2009 senesinde aldığım eski bilgisayarım var bu bilgisayarı yeniden kullanmak istiyorum bana yeteceğine inanıyorum. Bilgisayarın özellikleri :

Anakart : Asus P5QPL-AM
İşlemci : İntel Core 2 Quad Q8200 2.40 Ghz 4'çekirdekli
RAM : 3070MB RAM
Ekran Kartı : ATI Radeon HD 3450 2 GB
Directx Sürümü : Directx 10
HDD : 300GB
İşletim Sistemi : Windows Vista Home Basic 32 Bit

Bu cihaza bir ekran kartı güncellemesi ve işletim sistemini Win 10 yapmayı düşünüyorum. Tvsiyeleriniz nelerdir? En düşük bütçe eldeki malzemeden ne ? Çıkarabiliriz. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Edit : Benim kendi fikrim GT9600 ekran kartı yada muadili, ATI Radeon bir ekran kartı alıp RAM'leri de 4 GB yapıp GTA 5 ve LOL oynamak ama mümkün olur mu ? Bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Q8400 ve HD4650 var. Umudu kes derim yani. Ha ama bu ekran kartıyla GTA 5'de elle "Low"un altına çekilmiş ayarlarda 25 FPS oynayabiliyorsun orası ayrı mesele.

Bütçe konusunda bende tam karar vermedim başlangıç olarak 150-500 TL arası olabilir. Sadece ram ve ekran kartı güncellemesi düşünüyorum eğer Power Supply güç ihtiyacına yetersiz kalırsa onuda güncellerim amaç en düşük bütçe ile en iyi sonucu elde etmek. Maliyeti azaltmak için parçalarda 2. el kullanabilirim.
Bende Q8400 ve HD4650 var. Umudu kes derim yani. Ha ama bu ekran kartıyla GTA 5'de elle "Low"un altına çekilmiş ayarlarda 25 FPS oynayabiliyorsun orası ayrı mesele.
Bende ekran kartı ve ram güncellemesi yaparak oynanabileceğine inanıyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı