Q8400 sistem GTA 4'te kasıyor

İşletim sistemi
Windows 7
Ekran kartı almayı düşürsen direk sistemi sat yeni sistem al çünkü PSU 250W.
İkincisi işlemci ekran kartını beslemez o yüzden sistemi satıp yeni almalısın bence.

Hocam dediğinizle alakası yok. Arkadaşın bütçesi olsa zaten niye bu sistemle dursun? Gidecek bir ekran kartı alacak, bu RX 550 olabilir ki gayet rahat oynatır çoğu oyunu, ve gayet rahat bir şekilde oynayacak. Yanına bir de 350W PSU alacak. İş bitti bu kadar.

Hocam dediğinizle alakası yok. Arkadaşın bütçesi olsa zaten niye bu sistemle dursun? Gidecek bir ekran kartı alacak, bu RX 550 olabilir ki gayet rahat oynatır çoğu oyunu, ve gayet rahat bir şekilde oynayacak. Yanına bir de 350W PSU alacak. İş bitti bu kadar.

Çok haklısın E5450 bir işlemci almayı düşünüyorum RAM yeterli zaten bir de güzel bir ekran kartı ile problemi çözerim PSU ekran kartı işlemci hepsini ikinci el alamayı düşünüyorum 1400 TL bütçe ayarlayabilirim varsa güzel bir önerin yazabilirisn.

Çok haklısın E5450 bir işlemci almayı düşünüyorum RAM yeterli zaten bir de güzel bir ekran kartı ile problemi çözerim PSU ekran kartı işlemci hepsini ikinci el alamayı düşünüyorum 1400 TL bütçe ayarlayabilirim varsa güzel bir önerin yazabilirisn.

Bunu alın. Bu fiyat bandında çok kaliteli. Zaten görünüşünden kalitesi anlaşılıyor. İşlemcinizi kullanmanız için modlu BIOS yüklemeniz ve işlemci soketinin kenarında durun çıkıntıyı kesmeniz gerekiyor. Ben yine de Quad serisi önereyim.

Bu kart RX 550'den daha performanslı. İsteseniz RX 460 alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı