Q8400 sisteme işletim sistemi önerisi

Windows 10 cok agir. Gereksiz. Zaten GT630 ile oyun oynacagini sanmam.

Bu yuzden Windows 7.

Linux demek kodlama demek mi?
Arayuzu ayni Windows gibi. Ama temelde farkliliklar oldugu icin terminalde komut yazmak zorunda.

Ayriyetten, senin o zannettigin gibi bir kodlama degil. Programlama degil.

Sizi Türkçe'yi öğrenmeye davet ediyorum. Yorumunuzda neyi vurguladığınız bariz değildi. Belki yeni kodlamayı öğrenenler gibi VMware Workstation vasıtası ile Ubuntu ve Kali gibi işletim sistemlerini kurup sahip oldukları kabuk ve kodlama dilinden faydalanma yerine direkt olarak birincil işletim sistemini Linux tabanlı seçebileceğini kast ettiğinizi varsayarak bu cevabı verdim. Belli ki siz başka bir şeyi kast etmişsiniz ama ben yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için "gördüyseniz" açıldığı taktirde "gördü iseniz" dedim.

İse bağlacı dilimizde koşul-şart ifade etmektedir.

Sizi Türkçe'yi öğrenmeye davet ediyorum. Yorumunuzda neyi vurguladığınız bariz değildi. Belki yeni kodlamayı öğrenenler gibi VMware Workstation vasıtası ile Ubuntu ve Kali gibi işletim sistemlerini kurup sahip oldukları kabuk ve kodlama dilinden faydalanma yerine direkt olarak birincil işletim sistemini Linux tabanlı seçebileceğini kast ettiğinizi varsayarak bu cevabı verdim. Belli ki siz başka bir şeyi kast etmişsiniz ama ben yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için "gördüyseniz" açıldığı taktirde "gördü iseniz" dedim.

İse bağlacı dilimizde koşul-şart ifade etmektedir.
Aynen kanka. Linux'ta hic arayuz yok. Hep kod yaziyoruz yav. Alti ustu chromium acacagim 100 satir kod yaziyorsun. Linux'u birakin abi Windows dururken Linux neymis?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı