QCY T13 vs QCY T17 vs QCY T1C

Kasixfea

Hectopat
Daha fazla  
Okula giderken, dışarı çıktığımda ve müzik dinlemek istediğimde kullanmak için almak istiyorum. Arada bir oyunda da kullanabilir sanırım, günlük ortalama 4-6 saat kullanırım. Sizce hangisini almalıyım. Not: Windows bilgisayarım ve Android telefonumda kullanacağım.

QCY T5 düşünebilirsiniz. Oyun modu var diye biliyorum. Gündelik için de gayet uygun. Fiyatı da bu söylediklerin gibi 250tl civarıdır.

T5 alinmaz, ses kalitesi T13'un cok geriside.

Çabuk elimde patlamayacak, şarjı iyi gidecek ve hızlı dolacak. Ses kalitesi de güzel olacak bir kulaklık düşünüyorum. Bu 3'ü vardı aradıklarıma göre. Mikrofon pekte önemli değil benim için.

Çabuk elimde patlamayacak, şarjı iyi gidecek ve hızlı dolacak. Ses kalitesi de güzel olacak bir kulaklık düşünüyorum. Bu 3'ü vardı aradıklarıma göre. Mikrofon pekte önemli değil benim için.
T17'nin şarjını bitiremiyorum. Hızlıca doluyor. Oyun modu da var. Ama bir sorun var T13 ve T17 uygulamalarına bağlanmıyor. Çok da dert değil. Ayrıca kulaklığınızı bağladıktan sonra Bluetooth kulaklık ayarlarından yüksek kalite sesi açmayı unutmayın.

T17'nin şarjını bitiremiyorum. Hızlıca doluyor. Oyun modu da var. Ama bir sorun var T13 ve T17 uygulamalarına bağlanmıyor. Çok da dert değil. Ayrıca kulaklığınızı bağladıktan sonra Bluetooth kulaklık ayarlarından yüksek kalite sesi açmayı unutmayın.
uygulama derken?

Yeni konular

Geri
Yukarı