Banka/Kart QNB Finansbank Ekstresini Faizsiz Olarak 250 TL'ye Sabitleme

Tam olarak nerede çıkıyor

Bende katıldım şimdi uygulamadan. Güzel oldu valla haber etmeniz, teşekkür ederim.

Bir harcama limiti yok di mi? Mesela 100.000 TL harcasam dahi 250 TL bu ay ve önümüzdeki ay, geri kalanı 2 ay sonra ödeyeceğim. Doğru mudur?

Tam olarak nerede çıkıyor?
Kart kampanyaları bölümünde gözüküyor.
World kartlarda 3 ay erteleme vardı çoğu sanal markette. Hem de faizsiz.
TEB’de de var ancak QNB Finansbank’ınki ekstre erteleme olduğu için sektör kısıtı yok.
Bende katıldım şimdi uygulamadan. Güzel oldu vallahi haber etmeniz, teşekkür ederim.
Rica ederim. 🙏🏻
Bir harcama limiti yok, değil mi? Mesela 100.000 TL harcasam dahi 250 TL bu ay ve önümüzdeki ay, geri kalanı 2 ay sonra ödeyeceğim. Doğru mudur?
Kampanya şartlarında özellikle ekstrenin 250 TL’ye sabitleneceği belirtilmiş ve üst tutar yazılmamış. Gizli bir şart yoksa bu şekilde olması gerekiyor çünkü “100.000 TL harcadığınız için ekstrenizi sabitlemiyoruz.” gibi bir açıklama yapamazlar. Yine de QNB uygulamasındaki canlı destekten doğrulayabilirsiniz.

Önceden 3 ay idi, 2 defa falan kullandım. Kendiliğinden yine katılım sağlamış sanırım bu ay yine 250 TL. Borcu yüksek olanlar için nimet.

Uygulama içinde nerde görünüyor

Önceden 3 ay idi, 2 defa falan kullandım. Kendiliğinden yine katılım sağlamış sanırım bu ay yine 250 TL. Borcu yüksek olanlar için nimet.
Kampanyalar kısmında gözüküyor.

Bu kampanyanın müşterilere göre değişen versiyonları mı var acaba? Bana gelen teklif ekli görseldeki gibi ve herhangi bir ücretsiz/faizsiz ibaresi yok.

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    971,3 KB · Görüntüleme: 135
Bu kampanyanın müşterilere göre değişen versiyonları mı var acaba? Bana gelen teklif ekli görseldeki gibi ve herhangi bir ücretsiz/faizsiz ibaresi yok.
Kişiye özel olarak sunulan bu kampanya ve genel olarak sunulan faizli kampanya var. Ekran görüntünüzde akdi faiz oranı kullanılacağı belirtilmiş.

Geri
Yukarı