QNB Finansbank Kart Başvurum Neden Ret Veriyor?

Hayırlı olsun öncelikle. Kredi kartlarının aylık alışveriş faiz oranları da artıyor. Dikkat etmek gerekiyor. Galiba tüm bireylerde bir kart limit artış durumu mevcut. Bana sormadan da bir kartımın limitini 95.000 TL yapmışlar örneğin.

Güle güle ve dikkatli kullanın.

@Kira is real JUSTİCE @ilkerowic @serhatcandev @ibo4techno @smarst Ziraat Mobil den görüntülü görüşmeyle müşteri oldum. Hesap Süper Şube olarak tanımlanmış. Hesap kartı TROY Discover olarak tanımlanmış Visa ya da Mastercard olarak tanımlanması için talep oluşturmuştum. Talep olumlu sonuçlandı. Bankkart Kredi Kartı başvurusu yapmıştım ret verdi. Nasıl olumlu sonuçlandırabilirim?

@Kira is real JUSTİCE @ilkerowic @serhatcandev @ibo4techno @smarst Şu an başvuru yaptım. Böyle bir şey yazıyor "Başvurunuz ile ilgili ön değerlendirme olumlu sonuçlanmıştır. Başvurunuzun tamamlanması için 0850 258 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından en kısa sürede size dönüş yapılacaktır." Başvurum onaylandı mı demek? Şimdi de "Başvurunuz değerlendirme aşamasındadır." yazıyor.

@Kira is real JUSTİCE @ilkerowic @serhatcandev @ibo4techno @smarst Şu an başvuru yaptım. Böyle bir şey yazıyor "Başvurunuz ile ilgili ön değerlendirme olumlu sonuçlanmıştır. Başvurunuzun tamamlanması için 0850 258 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından en kısa sürede size dönüş yapılacaktır." Başvurum onaylandı mı demek? Şimdi de "Başvurunuz değerlendirme aşamasındadır." yazıyor.
En yakin şubeye maas bodrusu ile gidip limit icin gelir göstermeniz gerekiyor ..
Şurada çalışıyorum 12-15.000 aliyorum gibi.

En yakin şubeye maas bodrusu ile gidip limit icin gelir göstermeniz gerekiyor.
Şurada çalışıyorum 12-15.000 aliyorum gibi.

Gelir 4000 yazdım limite 2500 yazdım. İşte çalışmıyorum. Sigorta kaydı yok ama bu konuya da yazdım 4000 TL geliri olan kişiye Ziraat Bankası kredi kartı için ne kadar limit verir? Sigorta yok ama biraz gelir var dedi sonra da başvurusu onaylanmış. Nasıl başvuruyu yaptınız dedim. Gelir belgesi istediler dedim. Cevap yazmadı.

Gelir 4000 yazdım limite 2500 yazdım. İşte çalışmıyorum. Sigorta kaydı yok ama bu konuya da yazdım 4000 TL geliri olan kişiye Ziraat Bankası kredi kartı için ne kadar limit verir? Sigorta yok ama biraz gelir var dedi sonra da başvurusu onaylanmış. Nasıl başvuruyu yaptınız dedim. Gelir belgesi istediler dedim. Cevap yazmadı.
Normal sartlarda en kolayı parayı sen koy istedigin limiti al derim..
Para blokeli kart.
Para teminatli kart.
Garanti-Yapi Kredi-Kuveyt Türk 70%veriyor.
10.000 koy 7.000 limitli karta aninda sahip ol.

AlBaraka-Turkiye Finans ise 100% veriyor.
Bunlardan birine 10.000 yatirirsan 10.000 limitli kartın olur.

@Kira is real JUSTİCE @ilkerowic @serhatcandev @ibo4techno @smarst Bonus Genç e başvurdum. Kart geldi. Enpara da başvurumu reddediyordu başvurum onaylandı. 35000 TL limit verdiler.
İyi günler hocam. Ben öğrenciyim toplam 4K limitli iki kartım var ödemelerini düzenli yapıyorum 1300 kredi notum var. Part-time çalışıyorum ama sigorta girişim yok. 4K yetersiz geliyor. Sizinle benzer durumdayım yani. Yazdığınızı tam olarak anlayamadım. Bonus Genç'e başvururken gelir kısmına 21.500 TL yazdıktan sonra teyit amaçlı bir belge, telefonla arama vs. oldu mu? Ve 35.000 limiti veren Bonus Genç mi Enpara mı? Detaylı olarak süreci anlatabilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı