QP Bilişim ürün değişimi problemi

Mining performansı benim için önemli değil şu an yapmıyorum ileride yapar mıyım bilmiyorum ama. Mimari programlarda ve oyunlarda elimdeki karttan daha kötüsün olmasını istemiyorum. Sonuçta kart için bir para ödedim ve garanti süresinin daha yarısında ekran kartı bana sıkıntı yarattı. Evet fiyatlara baktığımda 2. el değeri gerçekten 5700XT'den daha düşük. Satma düşüncem hiç yoktu ama tabii elimdeki ekran kartından para değeri olarak daha düşük bir ekran kartı elime geçecek. Şimdi testleri izliyorum hem oyun hem mimari programlar için. Eğer daha düşük değerler görürsem birkaç testte yeniden MSI'a başvuru yapacağım bu konu hakkında.

Mimari programlar hakkında fiktim yok ama olaya mining performansı umurumda değil diye bakmak mantıksız çünkü kartın değerini belirleyen şey o. Burada mantıklı olan çalışan sıfır 5700 XT talep etmeniz ama eski kart olduğu için ve artık üretilmediği için size tekrardan 5700 XT veremezler bu yüzden 6600 XT'yi kabul etmekten başka şansınız yok gibi. RTX 3060 Ti istiyorum deyip şansınızı deneyebilirsiniz.

Anlıyorum şu an ekran kartlarının değerini mining olayları belirliyor. Bunun yanında ülkemizdeki kur fiyatlarında dolayı da fiyatlar katlanıyor. Ama bu durumda MSI tarafına bu kartın mining değeri düşük bana başka ekran kartı önerin diyebilir miyim? Keşke 5700XT üretilse de bana kartı geri verseler bu düşüncelerle uğraşmasam. Ama alacağım 5700XT yine 1.5 yıl dayanmayacaksa onun da anlamı yok. Sorun AMD ekran kartı olmasından mıydı bilmiyorum ama keşke o zaman NVIDIA kart alsaydım diyorum şimdi.

Anlıyorum şu an ekran kartlarının değerini mining olayları belirliyor. Bunun yanında ülkemizdeki kur fiyatlarında dolayı da fiyatlar katlanıyor. Ama bu durumda MSI tarafına bu kartın mining değeri düşük bana başka ekran kartı önerin diyebilir miyim? Keşke 5700XT üretilse de bana kartı geri verseler bu düşüncelerle uğraşmasam. Ama alacağım 5700XT yine 1.5 yıl dayanmayacaksa onun da anlamı yok. Sorun AMD ekran kartı olmasından mıydı bilmiyorum ama keşke o zaman NVIDIA kart alsaydım diyorum şimdi.
5700 XT normalde çok güzel bir kart size şanssızlık olmuş boşu boşuna keşke Nvidia alsaydım diye yakınmaya gerek yok nvidia kartlar da bozulabilir imkansız değil.

5700 XT normalde çok güzel bir kart size şanssızlık olmuş boşu boşuna keşke NVIDIA alsaydım diye yakınmaya gerek yok NVIDIA kartlar da bozulabilir imkansız değil.

Kart çok güçlü geliyordu bana. O kartı almadan önce de okuldan dolayı hep laptop kullandım. Açtığım konuda da yazıyor 960M ekran kartı olan bir laptoptan bu ekran kartı olan masaüstüne geçmiştim. Gerçekten kullanmaktan zevk alıyordum. Ama bu ay sorunlar yaşattı. Teknoloji işi şans işi diyelim artık ne yapalım.

Hocam selamlar, ürünü muadili ile değiştirdiler mi?

Qp bilişimden alınma Rog 3060ti LHRsiz model var, RGB aydınlatmalarında sorun olduğu için ben de göndereceğim. Açıkcası biraz da sizin bahsettiğiniz konudan dolayı endişeliyim

Hocam selamlar, ürünü muadili ile değiştirdiler mi?

Qp bilişimden alınma Rog 3060ti LHRsiz model var, RGB aydınlatmalarında sorun olduğu için ben de göndereceğim. Açıkcası biraz da sizin bahsettiğiniz konudan dolayı endişeliyim
Merhabalar hocam, ürünü aynı marka model de 6600xt ile değiştirdiler. Oyunlarda aynı performans gösteriyor 5700xt ile. 6700XT vermeleri için zorladım fakat üstüne büyük bir fark istediler kabul etmedim.

Merhaba hocam, ürünü aynı marka model de 6600XT ile değiştirdiler. Oyunlarda aynı performans gösteriyor 5700XT ile. 6700XT vermeleri için zorladım fakat üstüne büyük bir fark istediler kabul etmedim.

Hocam değişimi nasıl yaptırdınız acaba tüketici hakem heyetine mi başvurdunuz? Ben de de 0 aldığım ürün hasarlı çıktı servis değişim iade belgesi çıkartmıyor. Cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Hocam değişimi nasıl yaptırdınız acaba tüketici hakem heyetine mi başvurdunuz? Ben de de 0 aldığım ürün hasarlı çıktı servis değişim iade belgesi çıkartmıyor. Cevap verebilirseniz çok sevinirim.
Hocam değişimi hem [email protected] mail adresiyle iletişim bulundum. Hem de kartın Türkiye de garantisiyle ilgilenen şirketi internet üzerinden telefonunu mailini bularak iletişimde bulundum. Garantiyi veren kurum çok iletişimde bulunmak istemiyordu genellikle QP aracılığıyla iletişim kurabildim. Tüketici hakem heyetine başvurmadan çözebildik.

Geri
Yukarı