QP'den Aldığım Sistem İndirime Girdi

Corleone

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dün QP'den sipariş verdiğim hazır sistem bugün indirime girmiş. Arada 500 TL fark var.😩😩 Ürün daha elime ulaşmadı. 14 günlük cayma hakkımı kullanıp aynı ürünü indirimli fiyattan tekrar sipariş edebilir miyim? Ya da firma aradaki farkı bana geri öder mi? Bu konuda ne yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba. Dün Qp'den sipariş verdiğim hazır sistem bugün indirime girmiş. Arada 500 TL fark var.😩😩 Ürün daha elime ulaşmadı. 14 günlük cayma hakkımı kullanıp aynı ürünü indirimli fiyattan tekrar sipariş edebilir miyim? Ya da firma aradaki farkı bana geri öder mi? Bu konuda ne yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.

İade edip yeniden almayı deneyebilirsiniz, kargoya verilmediyse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim başıma geleni anlatayım. Yaklaşık bir hafta sistemleri araştırdım, Excel tablosunu doldurup kıyaslama yaptım. İtopya'ya üye oldum. Saat gece 12'yi geçti, taaak sisteme 500 lira zam geldi! Neyse değmez almayayım dedim. İncehesap'tan sistem alıp PSU ve SSD'sini sattım. İki parçayı ayrı aldım. İncehesap ürünü kargoya verdi, aldığımdan daha iyi sistem 200 lira daha ucuza İtopya'da satışa çıktı. Bu konuda firmalara kızamıyorum çünkü dolar kuruna göre hareket ediyorlar. Sistemi topladığımda dolar hararetli bir şekilde hareket ediyordu. Müşteri hizmetleriyle görüşüp destek almalısınız.

Müşteri hizmetlerine yardımcı olmazlarsa ikinci bir sipariş geçeceğinizi ve ilk siparişi cayma hakkından faydalanarak kapıdan teslim almadan geri göndereceğinizi belirtin, muhtemelen yardımcı olurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı