QR kodu tarzında telefoncu dükkanı için arama uygulaması önerisi

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Bizim telefoncu dükkanımız var. sizden şöyle bir şey istiyorum: örneğin böyle bir arama motoru düşünün, oraya mesela Redmi Note 12 yazınca kılıf, şarj gibi benim eklediğim bilgilerin çıkmasını istiyorum. Mesela arama motoruna iPhone 14 Pro Max yazınca hayalet, kırılmaz cam, varsa kılıfının da orada listelenmesini istiyorum. Ne kadar anlatabildim bilmiyorum ama umarım anlamışsınızdır. Stok bilgisi vs. bilgileri kendim eklerim.

Arkadaşlar selam, bizim telefoncu dükkanımız var. Sizden şöyle bir şey istiyorum: Örneğin böyle bir arama motoru düşünün, oraya mesela Redmi Note 12 yazınca kılıf, şarj gibi benim eklediğim bilgilerin çıkmasını istiyorum. Mesela arama motoruna iPhone 14 Pro Max yazınca hayalet, kırılmaz cam, varsa kılıfının da orada listelenmesini istiyorum. Ne kadar anlatabildim bilmiyorum ama umarım anlamışsınızdır. Stok bilgisi vs. bilgileri kendim eklerim.

Hocam bunu kendi web sitenize yapcaksanız bir freelancer ile görüşmenizi tavsiye ederim. Kimse hayrına web site yapmaz, belli bir ücret karşılığında isteğinizi belirtirsiniz, yaparlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunu kendi web sitenize yapcaksanız bir freelancer ile görüşmenizi tavsiye ederim. Kimse hayrına web site yapmaz, belli bir ücret karşılığında isteğinizi belirtirsiniz, yaparlar.

Hayır web siteme yapmayacağım ya, bildiğiniz QR code oluşturan siteler var ya onun gibi ücretsiz olsa falan olur, hiç fark etmez. Siteme yapmayacağım.

bir arama motoru düşünün, oraya mesela Redmi Note 12 yazınca kılıf, şarj gibi benim eklediğim bilgilerin çıkmasını istiyorum. Mesela arama motoruna iPhone 14 Pro Max yazınca hayalet, kırılmaz cam, varsa kılıfının da orada listelenmesini istiyorum. Ne kadar anlatabildim bilmiyorum ama umarım anlamışsınızdır. Stok bilgisi vs. bilgileri kendim eklerim.
QR kod bu sistemin neresinde?

Aslında Excel veya Monday kullanabilirsiniz. Tam detaylı olarak anlatamam ama istediğiniz sistem orada mevcut.

QR kod bu sistemin neresinde?
İyi okuyun bence. Diyorum ki böyle telefonun ismini aratınca mesela kılıf varsa yanında var yoksa yok yazacak şeklinde bahsediyorum.

Aslında Excel veya Monday kullanabilirsiniz. Tam detaylı olarak anlatamam ama istediğiniz sistem orada mevcut.

Monday'ı hiç duymadım ama her ikisini tam anlamında bulmam için YouTube'a ne yazmam gerekir?

Monday'ı hiç duymadım ama her ikisini tam anlamında bulmam için YouTube'a ne yazmam gerekir?
Bilemedim şimdi ama Excel için bir bakındım, Excel detaylı listeleme tarzında yazarsanız belki işinize yarar.

Monday de Excel'e benzeyen ama hem biraz daha farklı olup hem de online olan bir sistem. Monday için çok fazla Türkçe kaynak yok sanırım. Ama detaylı kullanım tarzı aratma yaparsanız belki çıkan videolar işinizi görür.

Bilemedim şimdi ama Excel için bir bakındım, Excel detaylı listeleme tarzında yazarsanız belki işinize yarar.

Monday de Excel'e benzeyen ama hem biraz daha farklı olup hem de online olan bir sistem. Monday için çok fazla Türkçe kaynak yok sanırım. Ama detaylı kullanım tarzı aratma yaparsanız belki çıkan videolar işinizi görür.
Bakacağım teşekkürler.

Anladığım kadarıyla arkadaş arayüz istiyor. Çeşitli sekmelerde stok bilgisi, ekleme, çıkartma gibi işlevlerin bulunduğu bir arayüz istiyor.

Bu tarz sistemleri satanlar var fakat ücretsiz erişebilir misiniz bilmiyorum. "Stok takip sistemi-arayüzü" şeklinde araştırabilirsiniz.

Anladığım kadarıyla arkadaş arayüz istiyor. Çeşitli sekmelerde stok bilgisi, ekleme, çıkartma gibi işlevlerin bulunduğu bir arayüz istiyor.

Bu tarz sistemleri satanlar var fakat ücretsiz erişebilir misiniz bilmiyorum.
Evet ben de sizin gibi anladım. Excel veya Monday işini görebilir gibi geldi bana. İkisinin de arama yeri mevcut ve Monday'de biraz daha gruplandırma sistemi olduğu için kullanımı komplike olsa da daha elverişli gibi geldi. Monday kullandım fakat kurulumuyla ilgilenmediğim için hiç yardımcı olamıyorum. Aslında bir tanıdığı falan olsa arkadaşın Monday'i bilen, tam onun istediği bir yazılım da.

Yeni konular

Geri
Yukarı