R3 1300X RX570 16 GB RAM PUBG'de drop oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

gknakg

Hectopat
Merhabalar, Steam PUBG'de takılmalar ve FPS düşüşleri yaşıyorum. Sistem özelliklerim Ryzen3 1300X, AMD RX570, 16 GB RAM, 75 Hertz monitörüm var, Sebebi nedir? Bilen yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Steam PUBG'de takılmalar ve FPS düşüşleri yaşıyorum. Sistem özelliklerim Ryzen3 1300X, AMD RX570, 16 GB RAM, 75 Hertz monitörüm var, sebebi nedir? Bilen yardımcı olabilir mi?

İşlemciyi upgrade etmenizi öneririm iyi bir soğutucunuz varsa ve anakartınız OC'ye müsait ise OC yapabilirsiniz.

Bu gidişle oyunu rahat oynayabilmek için Ryzen 7 serisi işlemcilere ihtiyaç duyulacak gibi görünüyor. Oyun baştan bozuk çıktı zaten. Hadi dedik biraz bekleyelim belki düzelir, daha sonrasında problemlerin birçoğu çözüldü gibi oldu ama hala adam akıllı oturtamadılar. Oyun motoru güncelleme bahanesiyle (gözle görülür neredeyse hiçbir şey yok) belli aralıklarla işlemci gereksinimi arttı ve artmaya da devam ediyor. Oyunu rahat oynayabilmek için Ryzen 7 / Intel i7 işlemciler şart olacak neredeyse. @gknakg , bu oyunu gerçekten çok oynamak istiyorsanız, yapmanız gereken en önemli şey işlemcinizi yükseltmek. Ryzen 5 1600 AF 12 nm şu an için yeterli. Size önerim, bu tarzda COD Warzone oynamanız yönünde. Performans ve stabilite anlamında daha akıcı bir deneyim yaşayacağınızı düşünüyorum. Özellikle işlemci darboğazı PUBG kadar olmaz. (Hatta çoğu zaman darboğazla karşılaşmazsınız).

@AktifCan
fps yükselip düşmeler var
[QUOTE = "Lyrax52, yayın: 5320365, üye: 297528"]
Oyun ayarlarını öğrenebilir miyiz?
[/ALINTI]
birarları en düşüğe çektim ekranda 1920x1080
[QUOTE = "milimetre, direk: 5320378, üye: 114334"]
İşlemciyi upgrade etmenizi öneririm iyi bir soğutucunuz varsa ve anakartınız OC'ye müsait ise OC yapabilirsiniz.
[/QUOTE]
1300x zararına satıp ryzen 5 1600 alayımmı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı