R3 2200G sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

xaisel

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB 3000 MHz
Ekran kartı
Vega 8
Anakart
A520M S2H
İşlemci
R3 2200G
Farklı bir disk deneme imkânın var mı? Ya da sisteme takılı bir disk mi var? Testini yaptığından başka. Hala disk hatası atıyor Windows. Cihaza OC işlemi zaten yapmadığını düşünüyorum. BIOS'u güncellediğini söyledin. Bağlı başka disk varsa bağlantıyı kesin.

Hala sorun devam ediyorsa temiz bir format atıp hiçbir driver kurmayın. Windows Update size ihtiyacınız olanları kursun. Sadece ağ sürücüsü kurun eğer internetiniz olmazsa. Bu şekilde deneyin bir. ISO dosya linki atıyorum.
Win10 21H2 64 bit - Dili Türkçe seçerseniz Türkçe olur.

Anakartım OC desteklemiyor zaten hocam .Ben hddin Power ve SATA bağlantısını çıkardım ama kasada duruyor hala onunla alakalı olabilir mi ,güç vermiyor ama Power kablosunu söktüğüm için .Şu an sadece testini attığım disk var.

Anakartım OC desteklemiyor zaten hocam .Ben hddin Power ve SATA bağlantısını çıkardım ama kasada duruyor hala onunla alakalı olabilir mi ,güç vermiyor ama Power kablosunu söktüğüm için .Şu an sadece testini attığım disk var.
Bağlantılarını çıkardıysanız olmaması lazım. Bir ucu anakarta bağlıysa tamamen ayırın. Onun dışında da format ve temiz kurulum sorunu çözmüyorsa zaten donanım kaynaklı bir sorundur. Onu da bir teknik servis veya garantiye yollayın. Bizzat deneyip bulsunlar.

Geri
Yukarı