R3 3100 CS:GO ekran gitmesi

exTypen

Hectopat
Herkese merhaba;
AMD Ryzen3 3100 / AMD Radeon R9 380 / Corsair Vengeance RGB Pro 3000MHz RAM / Gigabyte B450M S2H sistemim var. F51 BIOS kullanıyorum. 20.4.2 ekran kartı sürücüm. Güncel olanların neredeyse hepsini denedim. Memtest yaptım sorun çıkmadı.
CS:GO oynarken oyun donuyor. Masaüstüne atıyor. Alt Tab ile oyuna dönüyorum ama ekranda yine masaüstü var. Oyun çalışıyor ateş ediyorum tuşlara basıyorum sesleri geliyor. Daha sonrasında oyun konsolundan quit yazarak oyundan çıkıyorum(konsolu görmüyorum ekran yine masaüstü). Sizce sorun ne olabilir? Başka oyunlarda da yaşıyorum. Ama onlarda oyun direk kapanıyor. Sadece CS:GO çalışmaya devam ediyor. Format attım. Atmadan önce de böyleydi. Yardımlarınızı bekliyorum. Herhangi bir WattMan bildirimi almıyorum.
@Recep Baltaş abi yardım edebilir misin?

Son düzenleme:
Benzer sorun Radeon Software ayarlarından görüntü keskinleştirmeyi açtığımda bende de oluyordu ama kapattığımda düzeliyordu. Yazılımsal bir sorun da olabilir güncel sürüm yerine önceki sürümleri kurup denediniz mi?

Benzer sorun Radeon Software ayarlarından görüntü keskinleştirmeyi açtığımda bende de oluyordu ama kapattığımda düzeliyordu. Yazılımsal bir sorun da olabilir güncel sürüm yerine önceki sürümleri kurup denediniz mi?

Yazdığım gibi şu an 20.4.2 kullanıyorum. Özel ayar olarak. 1280*960 çözünürlük ile doygunluğu 200'e çektim.

Biz çözemezmişiz. Görüşürüz, Recep abi bekleniyorsun.

Kusura bakmayın haklısınız. Düzelttim. O değerli çözüm fikirlerinizi bekliyorum.

Haksızlık yapıyorsunuz, bu forumda en az Recep abi kadar bilgili insanlarda mevcut. Konunuza cevap gelmediyse konuyu öne çıkarma özelliğini kullanabilirsiniz.

Haksızlık yapıyorsunuz, bu forumda en az Recep abi kadar bilgili insanlarda mevcut. Konunuza cevap gelmediyse konuyu öne çıkarma özelliğini kullanabilirsiniz.

Özür diledim haklısınız. Ben orada onu yazarken onu kastetmek istemedim. Kendimi yanlış ifade ettim.
@aa12 Hocam yok mu bir fikriniz. Öne çıkarma yaptım. Ancak yine kaldım böyle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı