R3 3100 sisteme format atılmalı mı?

Zorro909

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
3-4 ay önce hazır sistem aldım fakat bazı sorunlarım var format atmalı mıyım sizce?
Sorunlarım;
-FreeSync açıkken ekran gidip geliyor o yüzden FreeSync kapalı kullanıyorum.
-Hızlı başlat açıkken işlemci GHz hızı düşük oluyor bazen o yüzden hızlı başlat kapalı.
-PUBG Mobile emulatör kapatınca Fare'nin yanındaki yuvarlak 5-6 saniye dönüyor bu sorun diğer uygulamalarda olmuyor.
Bir sorum daha var PES 21 Lite oynarken 1-2 milisaniyelik bir takılma oluyor bu ayda 1 kez oluyor sık sık olmuyor sürekli olan bir şey değil internetle alakalı mı? Single modda oynuyorum, sıcaklık sorunum yok. Sistemi aldığımdan beri bu sorunlarla mücadele ettim hevesim kaçtı bilgisayarım yokken daha mutluydum açıkçası.
Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Ryzen 3 3100.
ASUS ROG RX570 8 GB.
Kingston A400 480GB.
ASUS Prime B450M-K.
GeIL 8 GB 3000MHz.
Sharkoon SHP V2 650W 80+

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.
3-4 ay önce hazır sistem aldım fakat bazı sorunlarım var format atmalı mıyım sizce?
Sorunlarım;
-FreeSync açıkken ekran gidip geliyor o yüzden FreeSync kapalı kullanıyorum.
-Hızlı başlat açıkken işlemci GHz hızı düşük oluyor bazen o yüzden hızlı başlat kapalı.
-PUBG Mobile emulatör kapatınca Fare'nin yanındaki yuvarlak 5-6 saniye dönüyor bu sorun diğer uygulamalarda olmuyor.
Bir sorum daha var PES 21 Lite oynarken 1-2 milisaniyelik bir takılma oluyor bu ayda 1 kez oluyor sık sık olmuyor sürekli olan bir şey değil internetle alakalı mı? Single modda oynuyorum, sıcaklık sorunum yok. Sistemi aldığımdan beri bu sorunlarla mücadele ettim hevesim kaçtı bilgisayarım yokken daha mutluydum açıkçası.
Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Ryzen 3 3100.
ASUS ROG RX570 8 GB.
Kingston A400 480GB.
ASUS Prime B450M-K.
GeIL 8 GB 3000MHz.
Sharkoon SHP V2 650W 80+

Yazılımsal sorun gibi duruyor format çözebilir.

Geri
Yukarı