R5 1400 91 derece

isaozkan35

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1400
SAPPHIRE Radeon RX 580 8GB
8+8 3000 mhz ripjaws bellek
toplam 2.75tb küsür alan
Merhaba, AMD Ryzen 5 1400 işlemci kullanıyorum. Fakat bugün RDR2 indirirken bir şey fark ettim. Şu an 1.40 saat oldu, ve işlemci 90,91 derece civarlarında.

1692599809537.png

Şu an korkup kapattım oyunun indirmesini.

Son düzenleme:
Sogutucun tam oturmamis veya termal macundan eser kalmamis. Kontrol edip donebilir misin konuya?
Hocam şu an işyerindeyim. Bunu evdeyken atmıştım, ve evet termal macundan eser kalmamış gibi görünüyor fakat soğutucu tam oturmuş evde kontrol etmiştim termal macun yenilemesini yapacağım. Ne önerirsiniz peki termal macun olarak?

Thermal Grizzly Kryonaut butcene uygunsa bakabilirsin hocam.

Hocam yarın veya öbürküsü gün termal macun değişimi yapacağım. Bu gece RDR2 inse (8 saat gösteriyor) bir sıkıntı çıkar mı yanma, kapanma gibi? (işlemciler 95 dereceden sonra otomatik kapanıyor diye biliyorum doğru mudur?)

Hocam yarın veya öbürküsü gün termal macun değişimi yapacağım. Bu gece RDR2 inse (8 saat gösteriyor) bir sıkıntı çıkar mı yanma, kapanma gibi? (işlemciler 95 dereceden sonra otomatik kapanıyor diye biliyorum doğru mudur?
Kapanıyor genelde. 105 olanlar da var sanirim. Ben o sicaklikta uzun saatler calistirmani onermem. Hic gerek yok.

Kapanıyor genelde. 105 olanlar da var sanirim. Ben o sicaklikta uzun saatler calistirmani onermem. Hiç gerek yok.

Tamamdır hocam. Galiba 3 yıllık emektarın içini açtığımda Allah bilir neler çıkacağını :D kuru kuru dökülecek gibime geliyor macun.

Hocam yarın veya öbürküsü gün termal macun değişimi yapacağım. Bu gece RDR2 inse (8 saat gösteriyor) bir sıkıntı çıkar mı yanma, kapanma gibi? (işlemciler 95 dereceden sonra otomatik kapanıyor diye biliyorum doğru mudur?)

Hayır, her işlemcide aynı olmuyor. Benim İ7 12700K 106'ya kadar gördü.

Geri
Yukarı