R5 1600 GTX 1650 Super PC İşlemciyi ve GPU'yu tam olarak kullanmıyor

Selçuk Çiçek

Centipat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba, yeni bir sistem topladım yine sizlerin de yardımıyla, bu sistemde Premiere'de çalışırken örneğin ara render alırken, ya da stabilizer kullanırken sistemin tüm gücünü kullanmıyor, yani ara render al diyorum sallıyorum 2 dakika beni bekletiyor, ama işlemci anca %30'da GPU anca %10'larda. Yav arkadaş %100'ünü kullan 2 dakika değil de 20 saniye beklet, bir ayarı mı kaçırdım acaba? Bilenler yardımcı olabilir mi? Eğer böyle olması normalse ne saçma iştir anlamadım.

Sistemim
A320M Anakart
GTX 1650 Super
8 GB 3000MHz RAM
Ryzen 5 1600 AF 12nm

Ekran Görüntüsü

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar merhaba, yeni bir sistem topladım yine sizlerin de yardımıyla, bu sistemde Premiere'de çalışırken örneğin ara render alırken, ya da stabilizer kullanırken sistemin tüm gücünü kullanmıyor, yani ara render al diyorum sallıyorum 2 dakika beni bekletiyor, ama işlemci anca %30'da GPU anca %10'larda. Yav arkadaş %100'ünü kullan 2 dakika değil de 20 saniye beklet, bir ayarı mı kaçırdım acaba? Bilenler yardımcı olabilir mi? Eğer böyle olması normalse ne saçma iştir anlamadım.

Sistemim
A320M Anakart
GTX 1650 Super
8 GB 3000MHz RAM
Ryzen 5 1600 AF 12nm

Ekran Görüntüsü

aynı problem bendede var dostum çözebildinmi acaba? benimki daha çok oyunlarda. önceden %90-99 kullanırken şimdi %70 80 kullanıyor anlamadım full işlemciye yük biniyor

Geri
Yukarı