R5 1600 için 8 GB RAM vs 16 GB RAM

aerolona

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Ryzen işlemcilerin Dual kit bellekler ile çok daha performanslı çalıştığı söyleniyor. Ayrıca çoğu oyunlar için okuduğuma göre 8 GB yetmemeye ve FPS sorunları çıkarmaya başlamış. Ne düşünüyorsunuz? PC'yi topladığım zaman oyun alacaktım ama RAM daha önemli gibi duruyor şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu alırsınız ve yüksekse eğer RAM kaynaklı drop yeme ihtimali var. İlk olarak zevklerden önce donanımı öncü ediniz. Aynı işlemciye sahibim ve Dual Channel ile gerçekten efsane ama benim işlemci 12 NM.

Doğru bilgiler. BF5 gibi oyunlarda 10GB+ kullanılıyor RAM.
Ayrıca MHz'yi 3000 ve üzeri seçin. Kit bellek alın. Önerim: Corsair Vengeance Lpx 16gb(2x8gb) 3000mhz Ddr4 Cmk16gx4m2d3000c16 - n11.com

Bu RAM'in aynısının tekli olanını aldım bir tane daha alsam aynı şey olur mu?

Oyunu alırsınız ve yüksekse eğer RAM kaynaklı drop yeme ihtimali var. İlk olarak zevklerden önce donanımı öncü ediniz. Aynı işlemciye sahibim ve Dual Channel ile gerçekten efsane ama benim işlemci 12 NM.

Bildiğim kadarıyla piyasada 14NM kalmadı zaten sanırım.

Cok Büyük ihtimal uyumlu çalışır ama %100 uyumlu çalışır garantisini veremeyiz.
Alabilirsiniz.

Teşekkürler. Sipariş geçtim, umarım bir uyum sorunu çıkartmazlar.
Doğru bilgiler. BF5 gibi oyunlarda 10GB+ kullanılıyor RAM.
Ayrıca MHz'yi 3000 ve üzeri seçin. Kit bellek alın. Önerim: Corsair Vengeance Lpx 16gb(2x8gb) 3000mhz Ddr4 Cmk16gx4m2d3000c16 - n11.com

Beni Steam'den ekler misiniz 😃? Yeniyim buralarda haha. Arkadaş kodum: 1062098645

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı