R5 1600 İçin Anakart ve Ekran Kartı Marka Önerisi

Anakartı Gigabyte GA-AB350 Gaming al. Ekran kartını da Gaming X öneririm. 1050 TI versiyonu bende var ve çok iyi, ses sıfır. MHZ olarak da yüksek olduğu için iyi FPS veriyor ve her türlü OC'ye müsait. Soğutması da tek kelimeyle muazzam.
Not: Biraz fazla övdüm galiba ya :). Memnuniyetimi ifade etmeye çalıştım böyle bir cümle çıktı :).
Evet Gaming X süper bir model. Ama ben bi tık yüksek olarak asus taraftarıyım ama görüşlerinizi almak istedim eğer çok mantıklı gelirse MSI alabilirim.

Evet Gaming X süper bir model. Ama ben bi tık yüksek olarak asus taraftarıyım ama görüşlerinizi almak istedim eğer çok mantıklı gelirse MSI alabilirim.
Aslında aralarında öyle bir fark yok. İkisi de yaklaşık olarak aynı. Asus 1-2 derece daha serin olur, ama aynı zamanda daha gürültülü olur. Özellikle tam yükte bazen çok gürültülü olduğuna dair yorumlar okumuştum. Bir de Asus daha büyük olduğu için kasaya sığamama ihtimali var.

Aslında aralarında öyle bir fark yok. İkisi de yaklaşık olarak aynı. Asus 1-2 derece daha serin olur, ama aynı zamanda daha gürültülü olur. Özellikle tam yükte bazen çok gürültülü olduğuna dair yorumlar okumuştum. Bir de Asus daha büyük olduğu için kasaya sığamama ihtimali var.
Ses Konusunda neredeyse eşitler bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı