R5 2400G ve RX 570 LoL Düşük FPS

alwaysslayer

Centipat
Ben şu anda R5 2400G ve RX 570 Sapphire Pulse ITX 4 GB kullanıyorum. Fakat aynı ekran kartı modelleriyle başkaları LoL'de 200 300 FPS alırken ben oyun içi en düşük ayarlarda 100 FPS alıyorum. Bunun sorunu sizce nedir?

bendede kapalı ama ben oraları göremiyorum işte
en yüksek ayarlarda kaç alıoyorsunuz ve şunu belirteyim lol tarzı oyunlar fps e ye bezemez fps oyunlarda grafiği düşürük ayarları yükseltmek fps artırabilir ama lol gibi oyunlarda bu kural aynı değil bunu bilin.

Hangi ayarlarda oynuyorsun çözünürlük nedir ekran kartını ne zaman aldın hocam birde ekran kartını bios ayarları ve driver larını güncel tutuyormusun şahsen ben gt 730 da 2015 de almıştım 2 yıl driver yapmadım diye cs de 40 fps kaybı yaşamıştım driverları güncel tutman gerek ayrıca sisteminden de az bahsedersen yardımcı olabiliriz iyi günler.

Ekran kartını 3 ay önce aldım ve lol en düşük ayarlardan bahsediyorum driverlar güncel ama yeni format attırdım bios tada bir sıkıntı yok sanırım 8gb Ram var 120 GB ss 1tb hdd
Hangi ayarlarda oynuyorsun çözünürlük nedir ekran kartını ne zaman aldın hocam birde ekran kartını bios ayarları ve driver larını güncel tutuyormusun şahsen ben gt 730 da 2015 de almıştım 2 yıl driver yapmadım diye cs de 40 fps kaybı yaşamıştım driverları güncel tutman gerek ayrıca sisteminden de az bahsedersen yardımcı olabiliriz iyi günler.

Ekran kartını 3 ay önce aldım ve lol en düşük ayarlardan bahsediyorum driverlar güncel ama yeni format attırdım bios tada bir sıkıntı yok sanırım 8gb Ram var 120 GB ss 1tb hdd

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı