R5 2600 için Soğutucu Tavsiyesi

Schwerer Gustav

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. İşlemcim için soğutucu almak istiyorum. Geçenlerde arkadaşımın R5 3600 bulunan sistemine Dark X120 soğutucusunun montajını yaptım. Soğutucu hoşuma gitti güzel de performans verdi. Bu soğutucu aklıma yattı ancak anakartım mATX B450M S2H kasam ise NZXT S340. Stok AMD soğutucusu ile RAM arasında kıl payı boşluk var. 120mm bir hava soğutma radyatörü veya fanı RAM engeline takılır mı bilemedim. Bu yüzden sizlerden tavsiye istiyorum. Bana RAM'lerden dolayı montaj sorunu yaşatmayacak soğutucu önerir misiniz? Bütçe 200-250 TL civarı. Marka mühim değil parasının hakkını versin yeterli.

Be Quiet ürününü ben de bakmıştım ancak birisi forumda AM4 soket için montaj desteği yok tarzında bir şey yazmıştı hocam. Bu konuda bilginiz var mı?
Arctic Freezer 34 eSports DUO Intel/AMD Kırmızı CPU Soğutucu Fiyatları ve Özellikleri Benim kullandığım ürün bu. r5 2600x kullanıyorum ben. Üründen gayet memnunum. Ek olarak fiyatlar çok arttı. 250-300 gibi fiyata almıştım ben.
Bu ürün gerçekten iyi ancak şuanki fiyatına maalesef alamam.
Biraz daha ucuz olsun dersen:Snowman T6 Ultra 6 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
T6 Ultra RAMler için sorun olur mu hocam?

Geri
Yukarı