R5 2600 - RX 560 sistem Zula'da donuyor

pusat tosun

Decapat
Daha fazla  
Zula oynuyorum 24 MB internetim var 25 ile 28 arası pingim var. Pingi düşük olan bazı rakiplerimde ( 5 ile 22 ping arası ) drop girmesi gibi küçük bir donma tabii bu ölmeme sebep oluyor vurabileceğim rakipleri vuramayabiliyorum bazen mermiler içinden geçiyor. Bu konu da bana yardımcı olursanız çok sevinirim Zula severek oynadığım oyun böyle problem yaşamak tabii ki üzüyor şimdiden teşekkürler.

AMD Ryzen 5 2600.
ASRock B450M-HDV r4.0
Sapphire RX560 4 GB.
Adata DDR4 8 GB 3200MHz Single XPG Gammix D10 X 2
Adata SU650 480GB 520-450MB/s SSD.
High Power 600W 80+ Bronze eco aktif PFC.
AOC C27G2A'e 27" 165Hz 1ms (HDMI+display) FreeSync Full HD.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk aklıma SSD'den dolayı bir sorun olabileceği geldi. Çünkü kendisi "sorunlu ssdler" kategorisine girmiş bir SSD ve tam da sizin sorununuza sebep oluyor.

1657172231650.png

İkinci olarak BIOS'unuz güncel olmayabilir. Driverlarınız güncel olmayabilir. Bir de sistem yüksek performans modunda olmayabilir. Bunları güncelleyip sistemi yüksek performans moduna alıp dener misiniz?

İlk aklıma SSD'den dolayı bir sorun olabileceği geldi. Çünkü kendisi "sorunlu ssdler" kategorisine girmiş bir SSD ve tam da sizin sorununuza sebep oluyor.

Eki Görüntüle 1443721

İkinci olarak BIOS'unuz güncel olmayabilir. Driverlarınız güncel olmayabilir. Bir de sistem yüksek performans modunda olmayabilir. Bunları güncelleyip sistemi yüksek performans moduna alıp dener misin

Eki Görüntüle 1443721

İkinci olarak BIOS'unuz güncel olmayabilir. Driverlarınız güncel olmayabilir. Bir de sistem yüksek performans modunda olmayabilir. Bunları güncelleyip sistemi yüksek performans moduna alıp dener misiniz?
Sistemim güncel. Bana 1500 tl ye kadar m 2 ssd önerebilirmisiniz ?

Sistemim güncel. Bana 1500 tl ye kadar m 2 ssd önerebilirmisiniz ?
ileride sistem upgrade planiniz varsa P5 Plus oneririm.

Yoksa fiyatindan dolayi bu guzel

ileride sistem upgrade planiniz varsa P5 Plus oneririm.

Yoksa fiyatindan dolayi bu guzel
sa kingston aldım ama sorunum hala devam ediyor :(

sa kingston aldım ama sorunum hala devam ediyor :(
Kötü olmuş hocam... çözeceğini düşünmüştüm malesef çözmemiş. Ekran kartıyla veya windows sürümüyle alakalı bir şey olma ihtimalide olabilir. Zula çokta stabil bir oyun değil ondan dolayı şundan dolayı sorun var demek gerçekten zor.

Geri
Yukarı