R5 2600 sistemde RDR 2 PC oynarken kapanma sorunu

kenancnn

Centipat
Merhabalar iyi günler öncelikle sistemim şu şekilde MSI RX570 4 GB, Ryzen5 2600, 16 GB DDR4 3000 MHz RAM ve Toshiba OCZ 480GB SSD (oyun SSD'ye kurulu) ve güç kaynağım bu linkte Aerocool 500W VX PLUS Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VXP500) | Teknobiyotik Aerocool vxplus 500W bugün RDR2(orta yüksek ayar VRAM kullanımı 3600 MB civarı oyunda) oynamaya başladım 2 saat gibi bir süreden sonra bilgisayarım dondu sonra ekran görüntüsü gitti ama bilgisayar hala açıktı fanlar çalışıyordu. Reset attıktan sonra görüntü geldi. 2 defa yaşadım bunu sorun şu ki hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. AC Origins'de oynadım GTA 5'de oynadım Batman Arkham Knight gibi oyunlar oynadım böyle bir olay yaşamadım. Grafikler orta yüksek arası ekran kartı boşta 40 derece oyundayken 70 civarı. Ve bilgisayarımı düzenli olarak temizliyorum sizce donanımsal mı yazılımsal mı nasıl anlayabilirim? Çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı